Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti örülnétek neki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti örülnétek neki, ha olyan barátnőtök lenne, akinek van ikertestvére?

Figyelt kérdés
Nem kavarna ez be nálatok?
2013. jan. 27. 19:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem zavarna be.

Ha olyan lenne a kapcsolatunk,hogy édes 3as is lehetne akkor mennyországban érezném magam

2013. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Simán jó lenne! Persze csak akkor, ha a barátnőm elnézné, hogy alkalmanként összekeverem a testvérével. Akkor különösen jó lenne, ha sportot űznének abból, hogy egymást helyettesítgetik. :D
2013. jan. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Na de várjál! Komoly kapcsolatnál értem.
2013. jan. 27. 19:16
 4/12 anonim ***** válasza:
abban csak az a gáz ha összekevered őket..
2013. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az tényleg az lenne..De talán megértené. Nekem egy ilyen lány a barátnőm, még nagyon a kapcsolatunk elején tartunk. Eddig még nem kevertem össze őket.:D
2013. jan. 27. 19:25
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

VIlág életben zavartak az ikrek valamiért. Ezek az azok az emberek,amiben jóformán semmi egyedi nincs. Sok félreértéshez adhat okot.

Annyiból jó,ha az egyiknél elbaszod a pixist, még ottvan tartaléknak a hasonmása, akinél tisztalappal indíthatsz. EZek ilyen kétcsanszos emberek.

2013. jan. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én szívesen járnék egy iker tesós fiúval :D Mindig van valamennyi különbség :) Egypetéjűnél is :D Szóval simán. És nem egy a személyiségük, az a jó bennük :)
2013. jan. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"Ezek az azok az emberek,amiben jóformán semmi egyedi nincs."


Mért ne volna? Teljesen más a belső tulajdonságuk igaz külsőre egyformák lennének, ha nem lenne más a hajuk színe.:)

2013. jan. 27. 19:49
 9/12 anonim ***** válasza:
Az en exem is iker volt, szerintem szornyu. Bar naluk szerintem a nevelessel is voltak problemak. Nem kevertem ossze oket, mert azert vannak alapveto vonasok, amik kulonbozoek. Inkabb a baj az volt, hogy bar latszolag nem voltak joban, megsem tudtak egymas nelkul csinalni semmit. Egy suliba jartak, aztan egy helyen dolgoztak, egyszerre voltak munkanelkuliek stb. Osszekoltozes szoba sem johetett, pedig mondom, nem volt jo a kapcsolatuk, allandoan szitkozodtak es veszekedtek. A legjobb baratom is iker, o is szornyu :) Azt hiszi, beleszolhat a testvere kapcsolataba, es bele is szol. Feltekeny a srac baratnojere, mivel vele nem tolt mar annyi idot, keptelen elfogadni, hogy felnottek es kulon egyenisegek(nek kellene lenniuk). Ez olyan kapocs, amit szerintem kevesen kepesek toleralni.
2013. jan. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, végre olyan is írt, aki tapasztalatokkal is rendelkezik.
2013. jan. 28. 22:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!