Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Felejtsem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Felejtsem el vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban akit már régóta megkedveltem. Lehet hülyén hangzik de 13 éves vagyok. Nagyon jól kijövünk hülyülünk segítünk egymásnak. Másfél éve elkezdtem valami komolyabbat érezni és mostanra tudom hogy szeretem. Vannak olyan pillanatai amikor tènyleg egy b arom de végül velem mindig kedvesen bánik és minden szünetben oda jön hozzám ilyenkor megtudnám ölelni mindenki előtt.. Mások már mindkettőnket szekálnak hogy olyan aranyosan nézünk ki együtt és a többi... Ő viszont elmondta a legjobb barátnőmnek hogy én nem kellek neki. Először nagyon fájt és még most is bánkódok miatta de tovább próbálkoztam nála. A helyzet még mindig ugyanaz és én egyre jobban szeretem. Először gondoltam hogy bevallom neki mert szerinte mindig a lányé az első lépés de féltem hogy ha elutasít elvesztek egy nagyon jó barátságot is. Azt még mindig nem tudom mit csináljak de egy probléma esett fel. Év végén mindketten elmegyünk a suliból egymástól jó távolra.. Szerintetek? Mit.csinálhatnék?
2013. jan. 28. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem valld be neki, de kérd meg, hogy ha elutasít barátok maradhassatok. Nincs más célravezetőbb megoldás.
2013. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem meg várj még 2-3 hónapot. Van esély rá, hogy az idő Neked dolgozik!

Hidd el, így "öregen" már kicsit jobban rálát erre az ember.

Ha egy fiút nem érdekelsz, nem mesélgeti a barátnődnek, hogy NEM kellesz neki.

Ha ez téma, akkor bizony ő is agyal ezen:-)

Nincs garancia a végeredményre, de ha egy férfi egy nőn sokat agyal, az általában nem véletlen.

Szóval én azt mondom, NE valld be neki direktben!

Sőt, ha adhatok egy tanácsot, soha nem állj oda egy fiú elé azzal hogy én szereplek.

Légy okos, mondja ő először:-)

Hajrá!!!

2013. jan. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!