Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi van akkor, ha beregisztráltok egy társkereső oldalra és komoly kapcsolatot kerestek? Ti mennyi idő után találjátok meg az igazit? Lehetséges?

Figyelt kérdés

Ráakadtam egy lányra, aki egy társkereső oldalon már hónapok óta fent lehet. Nagyon egyezik a stílusom vele és mivel ritka, mint a fehér holló, ezért szerintetek ennyi idő alatt megtalálta már az igazit vagy próbálkozhatok nála? Tegnap is fent járt az oldalon, tehát elvileg még nem találhatta meg a szerelmet. Nincs túl nagy önbizalmam és mindig az jut ilyenkor az eszembe, hogy olyan fiút, mint én már biztosan találhatott volna ezret.:S


(remélem a trollok elkerülik most a kérdésem)


2013. jan. 29. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Maga mindent kétszer mond?
2013. jan. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen..legalább...
2013. jan. 29. 09:14
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha igy allsz hozza a dolgokhoz akkor löttek ne online ismerkedj jarj el szorakozni ugyan ugy ha van tölö.d a neten ra irni valakire annyi erovel 1 clubb ba vagy barhol le szolithatsz valakit.. ha attol felsz h el kuld a f.ra hat akk el kuld neten is leraz... ha meg be jossz neki akk nem ennyi 24 F
2013. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Próba, szerencse! Ha tegnap is fent volt, biztos keresgél még... Írj neki, ezzel nem veszthetsz semmit. Bátorság :)
2013. jan. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tudom sokan elítélik az internetes ismerkedést, de azért annyiban jó, hogy nem lesz jó nagy égés, ha leszólítok valakit egy szórakozóhelyen és felfigyel a barátja, amint épp próbálom lenyúlni a csaját.:) Mindenki kiírja, hogy egyedülálló-e vagy sem és nem kell kellemetlen helyzetbe keveredni. A másik dolog, hogy eléggé távol eső településen lakom, messze a városok így marad a net egyenlőre...
2013. jan. 29. 09:24
 6/14 anonim ***** válasza:

hasonló feltételek adottak számomra is.

írj rá ,ha tetszel neki úgy is beszél veled.

ha meg nem akkor bármiféle időpocséklást nem érdemel.

2013. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

+a nők nagy része csak kíváncsiságból van fent.

nem is biztos párt keres főleg ha előnyös a külseje.

2013. jan. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Írj neki egy levelet, ott előbb választ kapsz...
2013. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tesóm ott találta meg az igazit! (bár én nem nagyon csípem a csajt) ők nagyon jól elvannak, több éve együtt vannak, közös gyerek miegyéb...
2013. jan. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Mcgalagony17 ***** válasza:
A netes ismerkedést pont azoknak találták ki, akik élőben nehezebben kezdeményeznek. Nincs semmi vesztenivalód, ha ráírsz és elkezdtek beszélgetni. Legfeljebb kiderül, hogy mégsem az, akinek gondoltad ( mert sajnos előfordulnak a simlisek a társkeresőkön, de isten ments, hogy elvegyem a kedved!). Az a jó, hogy az első beszélgetéseknél, a képernyő előtt ülve van időd kitalálni, mit írj neki, nincsenek éles helyzetek. Viszont így ha végre élőben találkoztok, mesterséges hangulata lesz az egész randinak, mert előzetesben leírtad magadról a legfontosabbakat, közös élményetek pedig egyelőre nincs, amit megtárgyalhatnátok. Természetesen a dolog nem reménytelen! Nekem elég sok tapasztalatom van a netes ismerkedésben, és nem feltétlenül rosszak:) Életem első igazi szerelmét is ott ismertem meg. Hajrá!
2013. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!