Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért van az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van az, hogy sok az olyan ember, akik alig vagy egyáltalán nem bírják sokáig kapcsolat nélkül, miután szakítanak és hamarosan lesz is új párjuk? Társfüggőség?

Figyelt kérdés
Nem egy ilyen embert ismerek, mintha derogálna nekik egyedül lenni egy ideig (abszolút egyedül kaland se).
2013. jan. 29. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi közöd más emberek életéhez?
2013. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Jézus :) ***** válasza:
Mert másban találják meg boldogságukat, szakítás után ezért újabb kapcsolatba rohannak a boldogság reményében.
2013. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A “teli zsák“ miatt - má‘mint a csávóknál. Cccsajok meg csak bosszantani akarják az expartnnert.
2013. jan. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Xeno nem a tini szerelemre gondolok, hanem már huszonéves emberek szerelmére.
2013. jan. 29. 15:24
 5/14 ASOT ***** válasza:

Nem te tetted fel ezt a kérdést is?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Amúgy meg ha nem tetszik ne foglalkozz velük, mindenki ugy él ahogy neki jó, ha ők úgy érzik jól magukat akkor ők úgy.

2013. jan. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem én voltam ASOT. Én csak megkérdeztem, remélem még szabad kérdezni ezen a tet.es oldalon. :D
2013. jan. 29. 15:29
 7/14 ASOT ***** válasza:

a-a tilos :)

De egyébként miért fogalmazódott meg benned ez a kérdés? mi okból?

2013. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Az okból, hogy megkérdezzem magamtól is, én vagyok a nyomoronc, hogy jól érzem magam egyedül is? :D Mintha valami kötelező retkes rítusnak akarnának sokan megfelelni, hogy azonnal társ kell. Nevetséges :D
2013. jan. 29. 15:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Hidd el tudok pár esetről ahol így volt hoszon vagy akár harmincévesen is... Aki ilyen az ilyen evvan. Úccse fognak megváltozni.
2013. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 ASOT ***** válasza:

Hát nem kötelező. Nem kell mindenkinek h párja legyen. szexelnie sem kell mindenkinek az sem kötelező.

De van akinek meg kell valaki, nem azt mondom h komoly kapcsolat. De egy laza alkalmi vagy csak szexkapcsolat.


Ha nem ismerkedik az ember csak ül a babérjain akkor nem is lesz senkije, és lehet h az első 10 ember akit kifog az lehet h mind üresfejű de arra jó...és lehet h a 11. ember lesz az aki mellett lehorgonyozik.


Van aki cukorral issza a kávét van aki cukor nélkül.

2013. jan. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!