Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondanátok meg a szerelmeteknek, hogy hagyja abba amit úgy szeret csinálni?

Figyelt kérdés
A barátnőm imád motorozni. Már régen sem tetszett, hogy ilyen veszélyes hobbit űz, de ma végleg betelt a pohár, mert volt egy kisebb balesete. Elcsúszott az úton és felhorzsolta a lábát. Ez még "enyhének" számított, de mi lesz ha legközelebb autóval ütközik? Szeretném, ha abbahagyná és inkább busszal közlekedne.
2013. febr. 1. 16:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha ő ezt szereti csinálni ne szój bele. Én sem örülnék ha a barátom azt akarná h mondjak le arról amit szeretek!
2013. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Sehogy, sose változtatnám meg... És mi lesz, ha te meg kimégy az utcára gyalog és elüt a busz?....
2013. febr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
Szeretet = elfogadás :)
2013. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Egyetértek Veled kérdező. Szerencsére a párom figyelembe veszi amit mondok neki. Régebben akart cross motrozni, motorra külön hajtásit csinálni, mikor az eredetit szerezte. Akkor elmondtam neki az aggályaimat és végül nem csináltatta meg.


Persze egyetértek azzal, aki azt mondja, kimehetsz az útra és fejedre eshet egy tégla. De ha nem muszáj nem kell kisérteni a sorsot.


Pl. nem tudnám elviselni, ha a férjem családapaként, motrozna, hegyet mászna vagy egyéb extrém sportot űzne. Egy ember ha családja van már értük is felelősséggel tartozik, nem csak magáért.


A párom meg ha magára nem vigyáz, olyan, mintha rám se vigyázna...

2013. febr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igazat mondanak a fentiek is, de én azért azt gondolom, ha komoly párom van, és életre tervezünk, akkor figyelembe kéne vennem a véleményét. Mi több, nekem lenne magamtól is annyi eszem, hogy ha együtt akarjuk leélni az életünket, lemondok arról a hobbiról, ami bármikor keresztbe tehet a terveinknek. Lehet ő ügyes és okos motoros, de nem csak ő van az utakon, és elég csak egyszer rossz helyen és rossz időben lenni.
2013. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"És mi lesz, ha te meg kimégy az utcára gyalog és elüt a busz?."


Azért ez nem egészen ugyanaz, mert a busz elég ritkán üt el valakit, motorral viszont sokkal nagyobb esély van arra, hogy balesete lesz, és általában komoly következményekkel.


A kérdezönek: Mondd meg neki, hogy félted, ezért jobban örülnél, ha nem motorozna, vagy legalább is csak olyankor, amikor nem ilyen vacak idö van, meg rossz útviszonyok.

DE eröltetni, többször visszatérni erre nem okos dolog, EGYSZER ha szólsz, azt aggódásnak veszi, ha TÖBBSZÖR, azt pizskálásnak.

Ha ennyitöl nem akarja abbahagyni, akkor két lehetöséged van: VAGY elfogadod a dolgot, és idegeskedsz, ha úton van, VAGY szakitasz vele, ha nem birod elviselni a feszülséget.

2013. febr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ha igy ismerted meg és bevállaltad én ugy gondolom nem sok közöd van hozzá. én tuti nem hagynám abba,hisz igy szeretett meg.én se jönnék össze tüzoltoval mert mindennnap aggodnék. neked se kellett volna vele.
2013. febr. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Nincs jogunk a párunkat a saját képünkre formálni. Te lemondanál érte egy kedves hobbiról?

Ha nem tudod elviselni a motorozást, akkor inkább szakíts vele. Hosszú távon nem fog a dolog működni.

2013. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én hagytam, hogy a párom motorozzon, bár voltak fenntartásaim. A vége az lett, hogy volt egy komoly balesetünk, mert épp én is vele voltam. Azóta nem hagynám neki soha többé. Meg is mondtam, ha motorozni akar, menjen, de akkor én nem fogom itthon várni. Eladta a motort. A motorozás kész öngyilkosság (főleg a speed motor). Nincs karosszéria ami megvéd ha esel. Egyébként legtöbbször nem is a motoros a hibás és hiába óvatos, körültenkintő...a baj akkor is megvan. A balesetünkkor se mi voltunk akik hibáztak.
2013. febr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Az aki motorozik nehezen mond le rola. Az egy mas elet.

En is motorozok anyuka letemre, söt falat is maszok. Nekem is voltak mar komolyabb serüleseim, de nem akarom abbahagyni soha. Inkabb arra beszeld ra, hogy vegyen egy normalis vedö felszerelest maganak.

2013. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!