Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan izgassak fel a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jack*.* kérdése:

Hogyan izgassak fel a barátnőmet testileg h begerjedjen rám mivel mondhatni nemtudom hol vannak az érzelmi pontjai segítséget kérek előreis kössz?!

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Én arra indulok be, ha a nyakamat puszilgatja/csókolgatja a barátom.Fedezd fel az erogén zónáit, és onnantól kezdve sikered lesz!;D
2013. febr. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is arra indulok be hogyha a nyakamat puszilgatja meg arra is ha a hátamat cirógatja, simogatja :D
2013. febr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azt az egyet tudom hogy a nyakát puszillgatni meghát legutoljára vitáztunk h nemistudom felizgatni megminden amit eddig azt hittem h izgató számára csak mosz 10hónapban mondja h nemis az:SS
2013. febr. 2. 22:19
 4/9 A kérdező kommentje:
adjatok 5-6 tippet h milyen testrészek álltalában az érzelmi központok lécciii :( nemakarom elveszíteni a barátnőmet
2013. febr. 2. 22:34
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem nyak, combom belső része (főleg ha szoknyában vagyok...ahh..) + a mellem ha puszilgatja, simogatja
2013. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem szeret szoknyát hordani a kebleit csókolgatom jó érzés énszerintem de aztis modta h azt csak te élvezed nem pedig én :SS esetleg vmi más?? tipp
2013. febr. 3. 00:18
 7/9 anonim válasza:

A mellnek nem szabad egyből nekiesni: száj->arc->fül mögött(opcionális)->nyak->kulccsont->mell->két mell között

Közben ha határozottan rámarkolsz a fenekére akkor esetlegesen rád is csavarodik mint egy kígyó

+ha van rá lehetőséged akkor miközben mögötte vagy markold/simogasd a mellét és csókold a nyakát

Tuti recept!

15/f

2013. febr. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösszi a tippeket bejöttek meg minden mostmár csak az állásképességel van gondjaim mivel az első honaphoz képes megsokta a napi intimitást meg volt amikor nap 7-8at aztán mostmár a napi nem h a hetisem megy énszerintem mivel negatívabb lett hozzám megnéztem h nem-e fáztam fel vagy ilyesmi de nincs baj az állóképeséggel csak egyre többször nemsikerül?? mit tegyek??
2013. febr. 21. 15:47
 9/9 anonim válasza:
Ki nyalni próbáltad már? :'D
2014. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!