Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban nem léteznek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem léteznek már komoly kapcsolatok? Egy 20 éves lány nem vágyhat szerető társra?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok, egy értelmiségi családból. Nagyon széles az érdeklődési köröm, szinte minden érdekel, például csak a zenén belül a kemény metáltól a komolyzenéig sokminden. Vonzanak a keleti dolgok, főképpen a kultúra, az életfelfogás, rendszeresen jógázom, és vegetáriánus vagyok (de természetesen elfogadó a húsevőekkel, és ezt nem kifejezetten erényként gondoltam belevenni a listába), a baráti kapcsolataim jók, sokat járok szórakozni, szeretek segíteni az embereknek. Nem vagyok modell szépségű, de csúnyának sem nevezném magam, divatosan öltözöm, viszonylag jó alakom van, kifejezetten szeretek alkalmazkodni. Nem vagyok prűd, sem lotyó.

Néha kicsit hirtelen a természetem, és időnként kijövök a sodromból, ez igaz, de ki nem?

Valamiért mégsem működnek a kapcsolataim, mindig pofára esek. 20 éves vagyok, és nagyon vágynék egy komoly kapcsolatra, de sajnos még jelölt sincs jó ideje, aki szóba jöhetne.


2013. febr. 3. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát, az a szomorú valóság, hogy a korodbéli fiúk ritkán akarnak már megállapodni. Nem mondom, hogy mind ilyen, de biztosan nehezebb megtalálni a kivételt.
2013. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
mégsem randizhatok 40 évesekkel :(
2013. febr. 3. 21:20
 3/17 anonim ***** válasza:

Ebből a listából, lehetetlen megállapítani, hogy hol buknak el a kapcsolataid.


Mesélj arról, hogy milyen sikertelen kapcsoltaid voltak, hány évesek voltak, hol ismerted meg őket? Neked milyen a viszonyod a férfiakhoz? Hogy esel pofára ez mit jelent?

2013. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az a kérdés, hogy pontosan mit szeretnél? Ha már családot, gyermekeket, akkor az húzós lesz, mert nagyon meg kell találni azt, aki bevállalja huszonévesen. ha csak egy tartós kapcsolatot, akkor esélyesebb.

Megértelek, ugyanebben a cipőben jártam én is. 24 évesen mentem férjhez, és végül egy velem egykorúhoz, de jutott nekem is pofáraesés. Pasit találtam bőven az egyetemen, de végül inkább társkeresőn kerestem komoly kapcsolatot, mert az évfolyamtársaimat a bulin és a dugáson (már bocs) kívül nem sok minden érdekelte. És találtam olyat, aki már családot is akart.:-)

2013. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

hol buktak el? hm, az egyik azon, hogy ételallergiája volt, és gondoskodtam neki megfelelő kajáról, amikor átjött... a másik azon, hogy szerettem volna néhány hónap után bemutatni, mivel itthon lakom, és másképp nem megy... kb ilyeneken... komolyan mondom, tanulok pszichológiát az egyetemen, de nem értem én ezt :(


Egyelőre komoly kapcsolatot szeretnék, utána a diploma után nagyon szeretnék babát is. Nekem nem adatott meg a teljes család, én nagyon szeretném ezt megadni a gyerekeimnek.

2013. febr. 3. 21:44
 6/17 A kérdező kommentje:
különben nincsenek extra igényeim, sem kifejezett ideálom... annyi a lényeg, hogy érdekelje valami, legyen iskolázott, értelmes, kedves-rendes
2013. febr. 3. 21:46
 7/17 anonim ***** válasza:

Én úgy veszem észre, hogy a veled egykorú férfiak nehezen mennek bele egy komoly kapcsolatba, ennek több oka is van szerintem. Tény van egy-két kivétel.

Emellett szerintem veletek is gondok vannak, mert én is hasonló cipőben vagyok mint te (22 éves, egyetemista stb) és valahogy soha nem jön össze egy kapcsolat sem, sőt még jelölt sincs. Rengeteg "pofont" kaptam már, mindig leráznak a lányok, pedig nem vagyok bunkó velük, és jóképűnek tartom magam, volt már több kapcsolatom is, de mindig idősebb lányokkal, szóval annyira tényleg nem lehetek csúnya. Ennek ellenére én még mindig várom a nagy szerelmet, hátha egyszer összejön egy kedves, szép és okos lánnyal:)


22/F

2013. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát ez szomorú :( elismerem, a lányok is tudnak hülyén viselkedni. engem egyszerűen csak elszomorított az egész, ma talán a szokottnál jobban.
2013. febr. 3. 22:10
 9/17 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok!

meg még annyi, h a fiúk nem mernek kezdeményezni, a lányok meg nem adnak elég jelet:D

2013. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
azt még megkérdezhetem h hol tanulsz?:)
2013. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!