Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy havernőm miatt nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy havernőm miatt nem tudok új kapcsolatokba belemenni. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szeptemberben összeismerkedtem egy lánnyal, de csak haverkodni jártunk össze, eljártunk közösen bulikba, stb. Közöltük egymással, hogy nem akarunk egymástól semmit, nekem nem jön be a lány és neki se jövök be úgy, értitek..


Úgy alakult, hogy akkoriban szakitottam az akkori barátnömmel, Petra vigasztalt, átsegitett a nehezén. Aztán idén januártól nézegetni kezdtem magamnak lányokat új kapcsolatra. Akadt is volna 1-2 komolyabb jelölt, de Petra úgy állított be minket ezeknek a lányoknak, mintha járnánk egymással.


Én közöltem vele, hogy legyenszives ne kreáljon rólunk ilyen képtelenségeket. Azt mondta jól van nem tesz többé ilyet.


Aztán másodszorra is ugyanezt csinálta egy másik lánnyal.


Most a hét elején kedden egy mozizás alkalmával kiszemeltem megint egy lányt, aki Petra egyik közeli-távoli ismerőse, és napokig találkozgattunk, SMSeztünk, FBon órákig beszéltünk.


Tegnap délután meg visszahallottam, hogy Petra elszidott a lánynak engem. Azóta hiába kerestem a lányt FB-n, nem akart válaszolni, írtam neki, nincs válasz.


Úgy érzem hogy Petra mindig keresztbe tesz nekem, hogy ne sikerüljön összejönnöm egy lánnyal se, mert bekavart nekem. Ma délután találkoztam Petrával, de mindent tagadott, pedig tudom hogy lejáratott, és nem ez volt az első alkalom.


Frusztrál, hogy a havernőm nem inkább segiteni akarna, hanem keresztül húzza a számitásaimat. Szeretem Petrát úgy mint havert, meg jó is vele hülyéskedni együtt lógni, de ne kavarjon már.


Ti mit csinálnátok ilyen esetben?


17/Fiú



2013. febr. 3. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Töröld ki az életedből, mert így soha nem lesz senkid!
2013. febr. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Petra szerelmes beléd, csak azért nem vallja be, mert Te közölted, hogy nem jön be neked komolyabban. Pácban vagy haver. :(
2013. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vess be egy WWE trükköt és többet nem szól be xD
2013. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Így tényleg senkid sem lesz! Petra vagy szerelmes beléd és nem meri bevallani, vagy egyszerűen élvezi egy pasi figyelmét anélkül, h járnátok, de nem akar ezen más csajjal osztozni ezért elüldözi őket! Nem igaz barát, ha ilyeneket tesz veled, h inkább vissza húz,minthogy előre toljon! Jobb lesz, ha lezárjátok a kettőtök közti "barátságot"! Majd írj, h mi lett! 18/L
2013. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem szerelmes belém, mert szeptember óta volt eddig két pasija, egyikkel másfél hónapot járt, a mostanival meg 2 hónapja vannak együtt és szerelmes belé. Nem érez irántam semmit, tudom róla. De akkor miért kavar be nekem??
2013. febr. 3. 21:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem érted meg hogy tényleg nem csináltam semmit se?!

:DD

2013. febr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Közölném, hogy még egy ilyen húzás, és barátok sem leszünk, az utána következőnél pedig én fogom lejáratni, hogy senki se higgyen neki. És be is tartanám.
2013. febr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esetleg játszd el (tisztességesen - úgy, hogy beavatod a másikat a céljaidba) hogy összejössz egy lánnyal. Nem kötődtök egymással, de ha Petra akcióba lendül, akkor a másik elmondja neked, esetleg bizonyítékot is ad (facebook párbeszéd, stb.) Ha nem ugrik rá egyből Petra, dicsérd a lányt, és figyeld a reakcióit. Ha nem találsz olyan lányt, aki ilyen játékba belemenne, készíts el ÜGYESEN egy fiktív lány faebook oldalát (azért ne kétnapos és három ismerősös legyen, rakj fel egy tonna csajszis anyagot...) és jelöld be, mint ismerőst. Ömlengj a csajról Petrának, említsd meg a nevét, mondd el neki, hogy néz ki, mesélj sok közös élményről, és a csaj nevében szólítsd meg Petrát, hogy sokat hallott róla, és csevegjetek.
2013. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!