Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket nem zavar néha, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem zavar néha, hogy a párotok volt már előttetek szerelmes és hogy hány másik illetővel volt dolga?

Figyelt kérdés
ha igen,miért?ha nem,miért nem?
2013. febr. 4. 13:05
1 2
 1/16 ASOT ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
24
2013. febr. 4. 13:07
 3/16 anonim ***** válasza:
2013. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
erre gondoltam,például :D
2013. febr. 4. 13:08
 5/16 ASOT ***** válasza:
100%

Ha valaki nem az élete első szerelmével akivel a szüzességét is elvesztette egyben, nem ezzel a személlyel marad együtt élete végéig akkor nem zavarja, és az ilyen tündérmese az nagyon ritka.


Egyébként nem zavar, ez valahol teljesen természetes.


Ez most akkor azt jelentené, hogy ha valaki már volt valakivel akkor soha többé nem lehet senki újjal, senki mással.

2013. febr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%
hát engem zavar
2013. febr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ASOT al értek egyet.
2013. febr. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Én azokra nem vagyok féltékeny, akikkel a barátom lefeküdt előttem, ahhoz semmi közöm, igazából az nem is nagyon érdekel. Hanem az, akibe szerelmes volt... A szerelem egy komoly érzés, ha igazi, mély, akkor az nem múlik el nyomtalanul- pláne nem, ha első szerelemről beszélünk, arra mindig is emlékezni fog. Szóval, a kedvesem exei közül egyedül arra vagyok féltékeny, akit bevallottan rendesen, szerelemmel szeretett. Tudom, ostobaság, de valahogy mindig bennem van a kis kukac, hogy vajon nem gondol-e még néha rá...? :S
2013. febr. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 ASOT ***** válasza:
100%
Van aki foglalkozik ezzel van aki nem, van aki nem tudja maximálisan elfogadni. De a jelenben kell élni.
2013. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon zavar. Főleg h másról se tud beszélni mint róluk!!
2013. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!