Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin napkor leszek két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin napkor leszek két hónapja együtt a barátommal. Mit kellene neki vennem hogy ne legyen tulzás?

Figyelt kérdés
volt már néhány tipp hogy mit vegyek neki, (15 éves vagyok) gondoltam egy szíves párnára, vagy valami szív plüssre ilyenek.. szerintetek? :)
2013. febr. 4. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

nem egy nap kell szeretni egymást hanem az összesen.


ha nagyon adni akarsz akkor süss sütit. az legalább szívből jön

2013. febr. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább semmit. De ha mégis akarsz, akkor valami olyan apróságot, aminek örülne, hasznát is venné esetleg a mindennapokban(ez a legszuperebb). A férfiak máshogy működnek mint mi-őket nem indít meg egy szíves maci, bögre, kulcstartó-ez nekünk tetszik, nekünk esik jól ha kapunk. Ők többe néznek egy finom ételt, sütit, összebújást... no meg férfinak leginkább használható ajándékot érdemes adni, mint porfogót. Ezt nem bántásnak szánom, hanem a tapasztalat mondatja...
2013. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pretty Ballerina ***** válasza:
Szív alakú pizza!
2013. febr. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem a pasik nagy része hülyét kap a szívecskés párnától/macitól/bögrétől/stb...

én 1 éve leszek együtt a barátommal 10.én, valentin napra sütit sütök neki és kész... szerintem többet ér, hogy ha 2 órát dolgozok vele, hogy tetsszen neki amit adok, minthogy bemegyek az első boltba és leveszem a legsablonosabb szívecskés szart...

19/L

2013. febr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hm köszönöm az eddigi válaszokat :) lehet sütésnél maradok énis.. :)
2013. febr. 4. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!