Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális dolog az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális dolog az ha egy pasi 5 éven át az egyik exét emlegeti minden utána jövő barátnőjének?

Figyelt kérdés

Normális ez a pasi és az ex?

És az ex meg minden utána jövővel találkozni akar.


2013. febr. 4. 22:25
 1/6 anonim válasza:
Úristen..ez beteges..
2013. febr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát... Nemtom h emlegeti. Ha pl. eszébe jut egy emlék, amit az exével élt meg és elmeséli, sztem abban semmi különös nincs. És ha pl. az exével még mindig haveri kapcsolatban van, akkor sztem normális lehet, hogy bemutatja neki a barátnőjét, nem?

Más esetben ha arról ömleng, milyen szép, aranyos, kedves akkor az azt jelenti, hogy még mindig abba az exébe szerelmes... Ilyenkor jön a barátnője, aki bizalmasan odaáll elé, és ezt kipuhatolja.. ;)

2013. febr. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem az,hacsak nem baráti a viszonyuk.
2013. febr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem beszélnek egymással,de a pasi folyton az exről beszél a mostani csajának és az meg már-már zaklatja az exet,hogy szálljon le a pasijáról.

Közben nem is érdekli már rég.

2013. febr. 4. 22:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is sokat beszélek róla, felvilágositottak, de azért, mert még úgymond kicsit hiányzik.
2013. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem normális.
2013. febr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!