Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy közös program alkalmáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy közös program alkalmával úgy érzem, hogy a barátom nem foglalkozik eleget velem (kicsit olyan, mintha nem is lenne értelme ott lennem vele) akkor ilyenkor mi a helyes lépés?

Figyelt kérdés
Beletörődni, felhívni a figyelmét, féltékennyé tenni.. vagy mégis mi? Mert az már egy idő után rém kínos, ha mindig én fogom meg a kezét, mindig én emlékeztetem rá, h azért velem is van.. Szóvátenni meg nem lehet.
2008. jún. 4. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kellemetlen érzés... tudom sajnos :-( Mindenképpen próbáld meg magadra vonni egy kicsit a figyelmét. Ha nem veszi a lapot, akkor a program után kell vele beszélni, hogy figyeljen rád is, vagy legközelebb hazamész. Aztán lehet azt is, hogy odamész másokhoz beszélgetni. Vagy tényleg el is mehetsz haza. Ebből nem hiszem, hogy szakítás lenne (ha igen, akkor annyit is ért a kapcsolat). Nem szabad beletörődni abba, hogy nem foglalkozik veled, mert az csak neked rossz, ő meg jókat szórakozik.
2008. jún. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ez az, most volt nem először ilyen, és szóvátettem.. éshát nem éppen jót tett a kapcsolatnak. Kiakadt, meg elvileg megsértettem.. Az is lehet, h foglalkozik velem, csak épp én azt kevésnek érzem.

Pl. abnormális, hogy egy színházba előadás alatt is vágyom pár szerelmes pillantásra?

2008. jún. 4. 18:38
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy jótanács: Azt azért tartsd szem előtt hogy mindenkinek mások az igényeik, lehet hogy ami neked kevés az szerinte sok odafigyelés. Bár így nehéz bármit is mondani, mivel nem tudunk konkrétumokat. Az hogy szinházban nem rád néz, hanem a színdarabot lesi, az meg lehet hogy csak annyit jelent hogy nagyon tetszik neki és belemerült. Ez még nem jelent feltétlen nemtörődömséget.
2008. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!