Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az néhány fontos szempont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az néhány fontos szempont, ami alapján párt választotok?

Figyelt kérdés

Nálam ez a három fontos szempont van:

1. a lány anyagi helyzete

2. vállalható kinézet (ne legyen rusnya)

3. megfelelő műveltségi szint


2013. febr. 6. 22:23
1 2
 1/13 panini ***** válasza:
ha csak az általad felsorolt 3 lenne a szempont, nálam pont visszafelé történne a figyelembevétel.
2013. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
humor. :) jó kedvü legyen. A többi nem igazán érdekel. :)
2013. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1

Ez a három egyformán fontos nekem, a számozás csak felsorolás.

2013. febr. 6. 22:27
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, lehet hülyeséget kérdezek vissza, de miért számít az anyagi helyzet? :)

Egyébként nekem is kb ez a listám, csak engem nem érdekelnek az anyagiak. Nekem inkább a kicsit kreatív emberek jönnek be, szóval nálam +pont, ha mondjuk szereti a művészetet vagy szeret fotózni. DE ez talán nem annyira fontos.

17/l

2013. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a megbízhatóság, őszinteség nem marad ki az első háromból. A másik hogy mennyire tud tisztelni, szeretni, értékelni. A harmadik pedig a műveltségi szint és a gondolkodásmód. Hogy hasonló legyen az enyémhez.

Nálam az anyagi helyzet, a külső messze elmarad ezektől. Az is számít, de nem arra alapozok. Lehet jóképű és gazdag, ha utána verni vagy semmibe nézni fog, vagy átverni és hazudni.

2013. febr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

1: lelkitársak legyünk

2: számomra elfogadható legyen külsőre(direkt írom így)

3: hosszú távra tervezzen, családalapítés, gyerek


22l

2013. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

#4

Az anyagi helyzetet úgy értem, hogy legyen hasonló az helyzetünk. Egy kapcsolatot nagyon meg tud rontani a nagy társadalmi különbség. Tapasztalatból mondom.

2013. febr. 6. 22:43
 8/13 anonim ***** válasza:

Tetsszünk egymásnak és legyen köztünk vonzalom. Legyen hasonló a gondolkodásunk az élet fő témáiban.


A többi majd alakul.

2013. febr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy kerdezo? :) ugye, csak viccbol irtad Az anyagi helyzetet? Egy szegeny lany/fiu is lehet nagyon okos, szep, szorgalmas. Inkabb becsulendo, aki diakmunkabol el, az osztondijat felreteszi... Mint aki eleve gazdag. az anyagi helyzet nem lehet szempont! Inkabb irtad volna a magassagat, az legalabb ekkora hulyeseg, de valamennyire ertheto lenne...
2013. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9

Gondolom nem vagy gazdag. Én elég jómódú vagyok. Igen, egy szegény ember is lehet szép, okos satöbbi. De óhatatlanul konfliktusforrás lesz köztünk a társadalmi különbség. Már ráfáztam erre, mert én is azt hittem, hogy ez nem szempont. De sajnos az.

2013. febr. 6. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!