Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellaposodtunk vagy nem illünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodtunk vagy nem illünk egymáshoz?

Figyelt kérdés

Másfél éve együtt vagyunk,eddig nagyon jó volt minden HA nem veszekedtünk. Ő 21 éves de...szóval az a probléma hogy már nem tudom mit gondoljak erről a kapcsolatról.

Akármikor akármi miatt összevesztünk mindig én mondtam ki hogy "bocsánat" még akkor is ha ő bántott meg elég szép dolgokkal. Többek között: még nem én vagyok neki az igazi illetve én hozom rá a komorságot a kapcsolatunkra azzal, hogy elmondom neki mi bánt.....

Most is bevágta a durcit felnőtt férfi létére azon, hogy hülyéskedtem vele. Szépen felöltöztem, kisminkeltem magam, csini ruhákat vettem fel alatta meg khm.... "szexi ruha" :D rejtőzött de még meg se dicsért, annyit mondott minek mentem így kiöltözve.

Most jöttem rá, hogy igazán sose beszélünk meg semmit mert ő olyan, hogy magában lerendezi és ennyi. De én?

Unom már, hogy mindig én alázkodok meg neki, de elveszíteni se akarom. Megbeszélni nem lehet vele ezeket mert azonnal bevágja a durcit és nem szól hozzám :)

Valami ötlet? Lécci sokan írjatok! Köszönöm!

18/L


2013. febr. 7. 16:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hónap után mondta a barátom,hogy még lesz 1-2 nő az életében,de most jó velem...Na pl. így utólag abban a pillanatban szakítanom kellett volna vele.


Most már lassan 3 éve vagyunk együtt,és minden megváltozott.

Most már nem mond ilyeneket,arról beszél mi lesz velünk 10 év múlva,és azóta már szerelmet is vallott.Akkor még nem szeretett engem,csak egy voltam a sorban.

Viszont szerintem nem én vagyok neki az igazi,ezt érzi is gondolom magában,mivel teljesen őszintén és odaadóan még sosem mondta h iszonyatosan szeret stb,csak részegen.

Nem tudok mit kezdeni ezekkel a dolgokkal én sem.

2013. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!