Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek kilépni a kapcsolatból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek kilépni a kapcsolatból, de megcsaltam, mi a megoldás? Fontos! (lent)

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyok együtt a barátommal, kapcsolatunk már nem olyan, mint az elején, én már alig érzek iránta valamit, de nem akarom elveszíteni, félek mi lenne nélküle, túl biztos pont az életemben. 4 hónapja megismertem egy másik fiút, akivel 1hónapja lefeküdtünk. Úgy érzem, szeretem, és ő is engem, de szerintem hosszútávon nem működne a kapcsolat, pedig nagyon jó vele. Kicsit idegennek érzem, teljesen mások vagyunk, nem ismerem a szokásait, félek az újtól. Legtöbben azt tanácsolták, hogy maradjak az előző pasival, mert hosszútávra kell tervezni, de már nem ugyanazt érzem iránta mint régen... Vele hasonló az érdeklődésünk, a zenei ízlésünk, még az újjal mindenben különbözünk -lehet csak emiatt tartom érdekesnek, mégis nagyon vonz. Ők ketten nem tudnak egymásról, még sikerült elkerülnöm az igazán kínos helyzeteket (a "régi" úgy tudja, alig találkozok az "újjal", annyit tud hogy csók volt köztünk, de már csak barátok vagyunk, az "új" pedig exemként tartja számon a "régit") Közeledik a Valentin nap, mindketten számítanak rám, mit tegyek?

(privát üzenetben is írhattok, szívesen fogadok minden tanácsot a tapasztaltabbaktól, nekem ez az első kapcsolatom -gondolom látszik is..)


2013. febr. 8. 01:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
59%
te kis kúrva
2013. febr. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 fospuska ***** válasza:
100%
komoly statisztikák alapján csúnya bukta lesz a vége. a régivel az elején nem ugyanolyan jó volt? mi a garancia,hogy az új sráccal 23 hónap után nem lesz ugyanolyan lapos a kapcsolat,mint a régivel?
2013. febr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Igen, a bukta garantálható... semmi garancia, ezért is vagyok teljesen tanácstalan.
2013. febr. 8. 01:08
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem költözz a Seychelle-szigetekre. Akkor elkerülöd a lebukást.
2013. febr. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem egyik srác se való hozzád, mindkettő kuka. Ha a régi az lenne, nem csaltad volna meg, ha meg az új az lenne, már rég szerelmes lennél és dobtad volna a régit.

Mindenesetre egyik féllel szemben sem fer a viselkedésed.

2013. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
27%
Klasszikus ribanc vagy Semmi gond nincs easel nő vagy egyszerű mint a faèk ès ha viszket a nuni semmi nem szàmot remèlem bebuksz
2013. febr. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 fospuska ***** válasza:
100%
kellemetlen. ha a régi palival abszolút lehetetlen felrázni a kapcsolatot,akkor menj. ha látsz esélyt, próbáld meg. csak ne tökölj,mert ha megdőlsz mind a kettőnél a hazugságaiddal,lehet,hogy egyedül töltöd a valentin-napot. is.
2013. febr. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
52%
Kiakadt a ribancométer.
2013. febr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nagyon nem fer, de egyszerűen nem tudok innen hova kilépni, fogalmam sincs mi lenne a helyes, teljesen össze vagyok zavarodva. :( Remélem bebuksz-nak üzenem, hogy rohadtul nem ilyen egyszerű ez az egész...

Hónapok óta csak tökölök, és egyre jobban belekuszálódok az egészbe, nem tudom hogy fogok ebből kijönni.

Lehet a viselkedésem ribancos, nem kell még 100szor leírni, így is eléggé benne vagyok a szarban.

2013. febr. 8. 01:15
 10/31 anonim ***** válasza:
86%

Nem korrekt dolog, előbb szakítanod kellett volna. És amúgy se maradj vele. Nem lehet egy életet közös zenei ízlésre alapozni. Bár "csak szexre" sem.


(Zárójelben írom, a hasonló kérdések fordítottjátok: látjátok fiúk, ez a vége, ha a nő nem kap meg otthon mindent. :))


Csak, hogy elgondolkozzatok...

2013. febr. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!