Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ahhoz ha látnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz ha látnátok, hogy a pasitok más lányok képeit lájkolgatja facebookon? Titeket zavarna?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már gyerekek annyira, 23 évesek vagyunk.
2013. febr. 8. 08:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%
Attól függ,h ki az a lány. Közös barát,ismerős v idegenek,régi barátnők,utóbbi 2 esetben nem nagyon tetszene valszeg.
2013. febr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ. Ha ismerős lányok normális képeit, akkor nem, főleg, ha tudom, tényleg nagyon jóban van velük. Azt viszont nem tolerálnám, ha ilyen tükör előtt fotózkodva pucsító, mindent kirakó csajok képeit lájkolná.
2013. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Engem nem zavar az ilyesmi, én is lájkolom akár férfi ismerőseimnek a képét, ha egyszer tetszik. És nem olyan értelemben tetszik, hogy hú, lecserélem rá a saját páromat, hanem egyszerűen látom, hogy hű de jó lett ez a kép a Józsiról. És akkor belájkolom, erre van ez a funkció.
2013. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne "lájkolgathatná"? Attól függetlenül, hogy valaki velem jár vagy él, még lehetnek esztétikai véleményei más emberekről is. És ha tetszik neki? Nekem is tetszenek más emberek is. Nem lakunk egy lakatlan szigeten, a világ körülvesz minket, és abban más emberek is élnek. Szépek, nem szépen egyaránt.
2013. febr. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%

23 éves? Az még gyerek. :D

Ne várj tőle felnőtt viselkedést még pár évig.

2013. febr. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem az a gyerekes, aki funkciójának megfelelően használ egy weboldalt ( = ha tetszik neki egy kép, belájkolja), hanem az, aki emiatt féltékeny.
2013. febr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%
Én megfigyeltem, hogy az emberek 80%-a akik Facebookra regisztrálnak, nagyon hamar ilyen infantilisek lesznek.
2013. febr. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
39%

már nem haragudj de mi közöd a párod accuntjához ?????


pff na pl ezért sincsen ilyen szarom több a gond vele mint a haszna


még egy ok h a csajok feleslegesen belemásszanak a pasik életébe h folyton ellenőrizgessék nekem még a telcsim is le van jelszavazva h ne nézhessen bele és a gépem is tiltott terület (és ez oda vissza érvényes!!!!)

amelyik csajnak nem tetszik az mehet

én sem nézegetem a másik személyes dolgait sem a neten sem az életben


ha ennyire nincs meg a bizalmad benne akkor dobd ki

vagy még jobb mond neki h turkálsz a dolgaiban és remélem ö dob ki

2013. febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%

# 8 Sok köze van hozzá azért a párja...


Egyébként engem már az is zavarna,ha a párom fent lenne a fosbukon.

2013. febr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
74%
Amíg nem meleg oldalakat lájkolgat addig nem zavar :) És nyilván annak sem örülnék, ha olyan ismerős lánnyal tenné akinek kint a melle stb., és mindenki tudja róla, hogy egy nagy k. De szerencsére az ilyen nőcskéket mellőzi (vagy már kinőtt belőlük nem 16-17 éves)
2013. febr. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!