Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete szakított velem a barátnőm, mert nem voltam egy gránlovag. (én szerettem őt, ezt ő is tudja) Most megkeresett, hogy találkozni szeretne velem. Miért akar?

Figyelt kérdés
Attól félek,hogy átlagos dolgokról fogunk beszélni,azt meg nem akarom.Mit mondjak neki?? illetve mit kérdezek tőle?? Kíváncsi vagyok véleményetekre,,köszönöm
2013. febr. 8. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy nem voltál gránlovag??
2013. febr. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy az időjárásról vagy más semmilyen dologról akarna, sokkal valószínűbb, hogy átgondolta a dolgot :)
2013. febr. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az bizony grál lovag lesz...


A tali meg olyan, hogy majd ami ott eszedbe jut, semmit sem kell előre eltervezni, mert úgysem az lesz.

2013. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Grál lovag akart lenni?? A grál szolgálatában álló lovag? Mond meg a barátnődnek, hogy olyat manapság elég nehéz találni ... utazzon inkább vissza pár száz évet az időben.
2013. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy félreértés,ami rosszul sült el. A barátnőjével hülyéskedtem picit,ezt ő félreértette.
2013. febr. 8. 10:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Mit takar a "kicsit hülyéskedtem" kifejezés? Mert mondjuk ha kis hülyeségből leszopott, az elég gáz. De ha csak ártatlan flört volt, akkor meg merem kockáztatni, hogy a barátnőd gyerek még ...
2013. febr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mert mondjuk ha kis hülyeségből leszopott"


hehe, ezen behaltam a röhögéstől. :DD


amúgy attól függ mit tettél. az se nincs kizárva, hogy békülni akar.

de nehéz ezt megmondani, itt senki sem tudhatja, hogy mit akar a barátnőd.

2013. febr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,félreértettek, azok írjanak akiknek volt már tapasztalatuk. Tapasztalatokra vagyok kíváncsi.köszi
2013. febr. 8. 10:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Jézusom kérdező! Hogy a viharba segítsünk, ha nem válaszolsz? Mi történt a barátnője és közötted? Megbocsátható kategória? Hány évesek vagytok? Mert van tapasztalatom ilyen téren, de ha 15 vagy, akkor valószínűleg nem tudok neked segíteni, mert bár sok exem könyörögte már magát vissza és akart békülni - főként a szex miatt -, de valószínűleg ezt máshogy kezelem 38 évesen, mint egy tini.
2013. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!