Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit is tudnék tenni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is tudnék tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni. Méghozzá abban hogy mit is csináljak ilyen helyzetben? Ma van 2013. 02. 09 lassan 2 hete nem tudom utolérni a barátnőmet aki úgynézki hogy mostmár ex barátnő legutóbb egy hétfői napon találkoztunk úgy váltunk el h szeretlek és jövök ahogy szoktam mármint fel hozzám 1 osztályba járunk de ez csak ilyen szakma suli szval nem gimnazista vagyok vagy ilyesmi szval egy hétfő nap volt az utolsó találkozásunk kb 3 hónapot voltunk együtt soha 1 hangos szó nem volt nem veszekedtünk azt mondta h nagyon szeret és én is beleszerettem eléggé. Azóta a telefonja kivan kapcsolva 1közösségi oldalról letilltott és suliba sem jár. Az apját hívtam ő annyit mondott hogy nemtudja mit csináltam de a lány nagyon kivan bukva és pedig semmit nem csináltam nem csaltam meg semmi ilyesmi voltam náluk is 3szor persze nemvoltak otthon:S és nemtudok sehogy tovább lépni és nagyon fáj hogy csak így szó nélkül eltünt. és tényleg tanácstalan vagyok h mit tudnék csinálni:S soha nem írtam ide nem is állt szándékomban de hátha valaki tud valami tanácsot adni amivel könnyebb lenne :( nem vagyunk már tinik én 22 vagyok ő 20 lesz és kérem szépen csak normális válaszokat írjatok előre is köszönöm szépen :(

mielőtt összejöttünk legalább 1 hónapot randizgattunk minden jónak és szépnek tünt legalábbis azt mondta amiket hallani szerettem volna h boldog legyek. nagyon jól megvoltunk abban a 3 hónapban tényleg semmi gond nemvolt köztünk annyi h neki voltak családi problémái amiről csak vázlatokban beszélt és faggatni sem akartam és tényleg nemtudom mi állhat e-mögött h szó nélkül eltünt és szinte senki nemtud róla semmit :S szeretnék valami olyasmi tanácsot amivel 1ről a 2re tudok lépni tényleg előre is köszönöm a normális válaszokat :)



2013. febr. 9. 13:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem menj el megint hozzájuk egyszer csak otthon lesznek.. mondjad, hogy aggódsz érte, hogy mi van vele.. Lehet, hogy otthon a családjában történt valami amihez neked semmi közöd, és lehet, hogy megharagudott rád, mert olyan állapotban van, hogy mindenből, és mindenkiből elege van.. én is voltam már így..
2013. febr. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy iszik az apja, anyja..? Nálunk is ez volt, mi se voltunk otthon soha (mert anyámék részegek voltak), és suliba se mentem, ha nagyon ki voltam borulva...
2013. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 carpediem1983 ***** válasza:
Megdöbbennél ha azt mondanám hogy a digitális eszközökön kívűl van két lábad meg két kezed, szád kapod magad és odamész a lány házához megnyomod a csengőt és rövidre zárod hogy mi történt ha te b.sztad el az rögtön kiderül mint a kaparósorsjegynél....
2013. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
volt már náluk 3-szor is.. kicsit figyelmesebben is olvashatnál... ha már kommentelsz
2013. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 carpediem1983 ***** válasza:
de előbb utobb csak történik valami, ne mond nekem hogy ha oda megy kétnaponta egyszer csak megunják amugy meg olvastam de ha nekem fontos az említett Alany a végletekig elmegyek hogy megtudjam mi történt.. legalábbis én
2013. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
így hogy voltam már 3szor és az apját is hívtam stb. félek h az lenne h zaklatom és egyszer kijön az apja és elzavar a fenébe :S ezért nem merek menni
2013. febr. 9. 13:51
 7/11 anonim ***** válasza:
és a barátnőjétől nem tudod megkérdezni, hogy mi van vele?
2013. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 carpediem1983 ***** válasza:
akkor szobrozz a ház előtt valahol ahol rálátsz a kijáratra előbb utóbb úgyis előugrik nem? h
2013. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ezaz h 1 barátnőjét se ismerek az 1iknek írtam de nem írt vissza semmit az öccsének szoktam írkálni még az egyik közösségi oldalon de vissza ír annyit h oké majd beszélek vele majd megkérdezem tőle stb. és kész ennyi vissza se ír :S és ezen én is gondolkoztam már h ott szobrozok a ház előtt csakhát tél van az első alkalommal amikor megláttam h letilltott el is indultam hozzájuk kb 3 órán keresztül vártam tőlük nem messze ahol látom hogyha haza ér vagy ha csak kijön a házból de semmi:S én meg persze szinte odafagytam:S
2013. febr. 10. 08:48
 10/11 anonim ***** válasza:
hát így, hogy esik a hó a szabadban semmiképpen ne szobrozz, nehogy tüdőgyulladást kapj... Az is lehet, hogy talált valaki mást magának a csaj, csak nincs annyi benne, hogy eléd álljon, vagy írjon neked, és így próbál le szereleni nem?
2013. febr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!