Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párotokkal töltitek majd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotokkal töltitek majd a Valentin napot, vagy egyedül?

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 16:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
dolgozok...
2013. febr. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

egyedül mint minden átlagos februári napot eddig :)

számomra nicns jelentösége a valentin napnak mert a baártnömet nem Bálintnak hívták sosem... akkor mit ünnepeljek?

2013. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi az a "Valentin nap", valami betegség?
2013. febr. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát, Shevy, benned akkor nem csalódhat a barátnőd...

Én sem tartom ezeket fontosnak, de mindig érdekel, a barátomnak eszébe jutok-e, és jólesik, ha igen. Ez egy aranyos kis ünnep, egy csokival igazán kiszúrhatná mindenki a párja szemét. Egy lány annyira tud örülni az ilyesminek - még akkor is, ha azt mondja/azt gondolod róla, nem érdekli

Én amúgy nem töltöm a barátommal... Koleszos.

2013. febr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
ez csak egy újabb amcsi ünnep hogy a pénzorientált nök még egy napon kizsarolhassanak valami ajándékot maguknak.. Tisztelet a kivételekek hálaistennek még sok kivétel él :)
2013. febr. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

ma 16:34

én az év 365 napjnában olykor 366 napjában ki tudom mutatni, hogy mennyire fontos nekem a baártnőm. Nem írom le, hogy mikkel kedveskedtem nekik "csak úgy" úgyhogy én úgy vélem, hogy eleget adóztam már a szerelem oltárán...

amugyis hülyeség ez a szerelem dolog, csak kib@szik az emberrel mindig... k*rva Ámor :/

2013. febr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

mi nem tartunk Valentin-napot, csak csinálok sütit, de azt máskor is szoktam, úgyhogy nem lesz semmi extra


ja és írok 2 Bálint, és 1 Valentin nevü ismerösömnek, hogy boldog névnapot :D

2013. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Pénzorientált nők újabb ünnepe? A szemét k*rvák még Valentin nap is egy szál rózsát akarnak, hogy rohadnának meg! Igen, fúj, fúj, Amerika, meg fúúúj, hülye ünnep, átvettük tőlük, de mi a baj azzal, hogy adsz valami apróságot a másiknak? Nem csak a férfi ad ilyenkor egyébként... Sokat tud nőni egy férfi a nő szemében, ha kap egy szál virágot - még nagyobbat, ha nem ünnepnapon teszi. De persze, ha már ünnepnap sem akarsz ajándékot adni a barátnődnek, mit várjon egy hétköznap...
2013. febr. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Áá, pesszimista. :)

Remélem, sosem leszek ilyen. *kop-kop-kop*

2013. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ma 16:39

kérlek olvasd el a 6 ik válaszomat is (ha már ilyen fukar f*sznak tartaz) :) és ez nem ünnepnap csak mi tettük azzá. Az elmult 5-7 évben... ugynaugy mint a helovínt

2013. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!