Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolják a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a lányok, hogy minden 30 alatti srác csak szexelni akar, nem pedig párkapcsolatot? Elárulom sokszor a 30 felettiek veszélyesebbek ilyen téren!

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én pl a 30 felettiektől már várnám a megállapodást,meg azt,hogy komolyan gondoljanak.Sok huszonéves nem annyira képes erre.De hát lehet akkor rosszul gondolom:)

Miért is veszélyesebbek?:)

2013. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem gondolom, hogy mindegyik csak azt akarja, de azért valjuk be, sokan vannak. (nem mondom, hogy baj)
2013. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én csak saját tapasztalatból állítom ezt, de nem általánosítok. Eddig ilyen embereket sodort elém az élet, de biztosan vannak normálisabbak is.
2013. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a 30-as korosztály az, aki kezd szeretőt tartani...de hát ez is csak egy általánosítás, nem korfüggő, ki milyen kapcsolatot keres
2013. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért veszélyesebbek, mert ennyi évesen aki ismerkedik általában már házas, van családja, csak ezt elfelejtik közölni. Vagy ha nincs családja, barátnője, akkor nagy valószínűséggel azért nincs, mert alkalmatlan erre pl: nagyon rossz a természete, önző, hűtlen (alkalmatlan párkapcsolatra) és nagyon kis százalékban ott van a normális, aki nem kell a nőnek, mert mint tudjuk minden nő szereti, ha szédítik őket. Értem ezalatt a vacsorákat, színház, szép csokrok stb., csak azt nem akarják észrevenni, ami a valóság, sokak azért tesznek így az első időszakba, hogy ágyba vigyék őket párszor és ennyi.
2013. febr. 10. 14:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gondoltam soha hogy midnen 30 alatti srác csak szexet akar. Sok harmincas negyeven is még arra hajt. van akinek sosem nő be a feje lágya. Minden korosztályban van komolyabb és komolytalanabb is. Épp igy nőknél is. Ez se nem kortól se nem nemtől függ.
2013. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A "szeretőt tartani" az a "szexelni" alternatívája? Aszittem a párkapcsolat, NETÁN házasság. Nem olyan ez, mint a "kutyát tartani"? Vagy erre az Ausztriában szokásos, pincében tartott nőrokonos dologra gondolsz? :)
2013. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

jaja, én szexelni akarok!!

35/f

2013. márc. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mert hajtják őket a hormonok meg még abban az időszakban vannak ahol irtóznak a kötötségektől
2013. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Jövök lövök, mert ez az a száj amit még muszááááj! :)
2013. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!