Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adjam oda neki csomagfela...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam oda neki csomagfeladás nélkül, feltűnésmentesen? (valentin napi ajándék)

Figyelt kérdés
egy valentinnapi ajándékot csokor rózsa + bonbon + please forgive me i was stupid feliratú szöveget hogy kéne odaadni egy csajnak ugy h ne találkozzunk és postán se kelljen csomagot feladni? Volt sok ötletem de a legtűrhetőbb hogy a háza előtt elhelyezem becsöngetek és rohanok mint az őrült. mit csináljak (lehet nem a legjobb ötlet) s.o.s help gyors válaszokat kérek
2013. febr. 10. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért nem akarod odaadni személyesen?!

Szerintem örülne, ha látna ki ad neki ajándékot..:D

2013. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kötözd egy téglához és küld be az ablakán:))


de komolyan add neki át személyesen az se gáz ha nem jutsz akkor ott szóhoz

2013. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát jólvan köszönöm lehet hogy az lesz majd xD szóhoz sem fogok jutni valószínű
2013. febr. 10. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
háza előtt jó, de vegyél fel maszkot :D
2013. febr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ha TÉNYLEG nem akarok találkozni vele? nem átadni akarom hanem meglepni
2013. febr. 10. 15:49
 6/7 anonim ***** válasza:

pl kérj meg egy mamikát hogy adja neki oda

vagy egy ovis kis srácot is megkérhetsz


de amúgy tényleg nem értem.

ha nem akarsz vele találkozni és úgy akarod neki odaadni, soha az életben nem fogja megtudni hogy kitől kapta.:D


Mondjuk nekem is van most egy Noémi nevezetű hölgyecske akit meglepnék, persze úgy hogy ne tudja meg ki küldte. Ne kérdezd miért :D

2013. febr. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és én még azthittem a női logika nehéz....xD
2013. febr. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!