Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a közvetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a közvetlen kolléganőmnek olyan jól sikerült elszakítania a barátomtól (aki szintén kollégám, de nem közvetlen kolléga), hogy a srác nem beszél velem, nem hisz nekem, én pedig annyira le lettem járatva, hogy elvesztettem az állásomat?

Figyelt kérdés
Nem akarom részletezni, de a kolléganő hazugsággal, fondorlattal, engem lejáratva, kétszínűséggel és aljassággal, munkahelyi előnyeit és támogatóit kihasználva elvette tőlem a szeretett fiút is és úgy megfúrt, hogy mindent elvesztettem: az állásomat, a szerelmemet, a jó híremet... Nagyon el vagyok keseredve és nem tudom, mit tehetnék, mert képtelen vagyok bizonyítani az igazamat és megútált a fiú, meg jópár kollégám is.
2013. febr. 10. 14:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
fura, h senki nem hisz neked, ennyire elképzelhetőnek tartják rólad az alaptalan vádakat? miért?
2013. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Senki nem hisz neked? Tényleg senki? Akkor ez valami nagyon fura helyzet lehet... Szerintem költözz el és kezdj új életet, ha ennyire súlyos a helyzet.
2013. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha van pénzed egy minden hájjal megkent ügyvédre, én a helyedben beperelném a luvnyát jó hírnév sérelmezéséért meg rágalmazásért és olyan pert akasztanék a nyakába, hogy élete végéig megemlegeti. De előtte figyelmeztetném, hogy kap egy lehetőséget, hogy tisztázzon engem, akkor nem terelem jogi útra az esetet, de különben igen.
2013. febr. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
igen, hisznek nekem néhányan, de sajnos mögötte áll a vezetőség, meg a fejes apucija... mindenki az ő seggét nyalja és teljesen ellenem fordította a srácot, aki most velem nem áll szóba, pedig előtte pontosan a kolléganővel nem állt szóba amiatt, ahogyan a háta mögött kibeszélte és viselkedett vele (a szemébe persze mézes-mázas volt mindig)... aztán teljesen a kedvére fordította a helyzetet és én lettem a gonosz, a rossz, a bajkeverő, aki konfliktust akart teremteni köztük.
2013. febr. 10. 14:33
 5/20 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne állásom, nem az lenne a legnagyobb problémám, hogy megutált a pasi, hanem hogy mondjuk legyen állásom...


25/N

2013. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
a kollégáknak nem áll érdekükben mellém állni, féltik az állásukat... voltam magánnyomozónál és sajnos nem nagyon tudom bizonyítani. Én szerettem ezt a fiút, az állásomat is, a munkámmal mindenki meg volt elégedve és egy ilyen miatt bukok...
2013. febr. 10. 14:36
 7/20 A kérdező kommentje:
keresem az állást folyamatosan, kétségbeesve és nagyon elkeseredetten
2013. febr. 10. 14:37
 8/20 anonim ***** válasza:

Mindennek oka van. Kérdező most legalább a "szerelmed" bebizonyította, hogy mekkora egy SZ*R ember. Neked meg nincs szükséged ilyen sz*r emberre.Örülj, hogy nem rabolja tovább az időd.


Hajrá az álláskereséssel,fel a fejjel!Szakadj le ezekről a gonosz aljas emberekről...

2013. febr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mikkel járatott le pontosan? Mivel válhattad ki a kolléganőd ilyen fokú gyűlöletét? Azért a semmiért nem tesznek tönkre így valakit:S
2013. febr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

nem bírok túllépni, nagyon bennem van, hogy tegyek valamit a kolléganő ellen, de tanácstalan és tehetetlen vagyok

az a baj, hogy IP címek szólnak ellenem, a rendszergazda szól ellenem és a gépemmel babráltak dolgokat... lehet, hogy az otthonival is (!!!!) és a srác azt hiszi, hogy én tettem dolgokat ellene, mert teljesen ez a látszat

2013. febr. 10. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!