Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt maradnátok a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt maradnátok a párotokkal, ha kiderülne, hogy rendszeresen füvezik?

Figyelt kérdés
Mielőtt összeköltöztünk nekem sajnos fel sem tűnt, hogy csinálja, néha persze láttam cigizni, amit ő töltött, de arra azt mondta, csak sima cigi, én hülye meg persze elhittem, mivel akkor még nem ismertem fel a füves cigi szagát. Nem Magyarországon élünk, és ő nem is magyar, és itt elfogadottabb valamivel, nagyon sokan csinálják... Kiderült, hogy ő 13 éves kora óta... most 29... azóta számtalanszor megkértem, hogy hagyja abba, de szerinte ebben semmi rossz nincs. Aztán később ő is azon a véleményen volt, hogy abba kellene hagynia... de mégsem... napi kb. négyszer szív el egy-egy szálat hétvégén, hétköznap munka miatt ugye, csak kettőt. De napi szinten csinálja, és amíg nem szívja, addig nagyon ideges, agresszív, utána nyugszik csak le. Én nem tudom így elképzelni az életem, hogy majd a gyerekeink előtt is ezt csinálja, mint ahogy pár barátja... Abbahagyni meg szerintem képtelenség és nélküle ugyebár agresszív, kiabál, veszekedik mindenért...
2013. febr. 10. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Soha nem értem, miért kell valakit állandóan kérlelni, könyörögni, megpróbálni megváltoztatni. A fene sem kínlódna ilyennel, keress inkább egy normális pasit!Ez meg hadd maradjon olyan amilyen, mindenki úgy teszi tönkre az életét ahogy akarja.És hát igen...majd a gyereked is ezt lássa?

Leszokni úgysem fog.

2013. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEM
2013. febr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben nem!
2013. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kizárt.
2013. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha rendszertelenül füvezne, akkor sem maradnák vele. Sőt ha előttem akarja a kérésem ellenére kipróbálni, akkor az az utolsó napunk együtt. Én nem szeretném tönkre tenni az életemet.
2013. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 éve függő, elvonási tünetei vannak, te nem csinálod se vele, sem nélküle a füvezést. Nem tudod elképzelni így az életed.

Akkor még is mire vársz még?! Rossz emberrel hozott össze a sors, kicsit elsiettétek az össze költözést. Előfordul az ilyen. Hamar fel ismerted. Ez jó. Már csak lépned kell.

Ne halogasd, jó okaid vannak. Minél tovább vársz a szakítással, annál jobban belebonyolódtok és haraggal fogtok elválni.

2013. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!