Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már más is ilyen helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már más is ilyen helyzetben? Eléggé tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: van egy lány hés vagyok én. 10-11 éve ismerjük egymást, de igazán jóban tavaly nyáron lettünk, nem sokkal azután hogy szakított az akkori barátjával. Nagyon sokat beszéltünk/beszélünk most is, a jelen helyzet az, hogy ha nem beszélünk mindennap, már hiányzunk egymásnak, gyakorlatilag úgy vagyunk mint egy pár, ám a smárolás, tapizás, szerelem nélkül, vagyis képesek vagyunk akár 4 órát ülni a lépcsőházban, összebújunk, beszélgetünk. Namármost: ma csak poénból rákérdeztem hogy "cicám ugye nem szerettél belém? :D" erre azt válaszolta hogy mi nem lehetünk szerelmesek, mert utána, mármint szakítás után már nem lenne ugyanaz. Ezzel teljesen egyetértek, én sem bírnám ki nélküle :/ naviszont ezzel bogarat ültetett a fülembe, tudtam hogy ő sem közömbös, én sem vagyok az iránta, ám a barátságunkat egyikünk sem akarja kockáztatni...

Tehát a kérdés: belevágjunk, vagy maradjunk így, hogy igazán egyikőnk sem boldog. Bár lehet hogy ő igen, de én így nem tudok teljesen boldog lenni :/

még utolsó infónak, mikor utoljára ücsörögtünk a lépcsőházban, eljött az a tipikus "csók előtti" pillanat, csak megzavartak minket, de utána hálát adtunk hogy nem bonyolódott a helyzet :D


2013. febr. 10. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Minden szerelem megéri a maga táncát. Vágjatok bele, mit veszíthettek? :)
2013. febr. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Pont hogy a barátságunkat... emiatt nem vágtunk bele eddig sem :/
2013. febr. 10. 22:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Nézd, az érme mindig két oldalú. Most mérlegeltek. Vajon a barátság odaveszne? Lehetséges. Mérlegelitek azt is, hogy megpróbáljátok? Ez is bizonytalan persze. De ha meg sem próbáljátok, mi van, ha életetek szerelmét hagyjátok elsétálni, mert féltetek egy barátságot. Tudom, fontos a barátság, de ha kiderülne, hogy életetek párja vagytok egymásnak, akkor úgy sem lesz baj. Barátságot még mindig gyakrabban lehet kötni, mint életre szóló nagy szerelmet.
2013. febr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 fospuska ***** válasza:
valamilyen szinten már "kipróbáltátok" egymást,keresitek a másik társaságát,tudtok beszélgetni. nem feltétlen éri meg megkockáztatni,de ha ennyire közel vagytok egymáshoz,előbb-utóbb valami be fog csúszni,csak idő kérdése. legalábbis én jártam így,becsúszott.:) nem lett égig érő szerelem. annyira viszont már ismertük egymást,hogy tudtuk,ebből így nem lesz semmi és nem is hagytuk elmérgesedni,időben véget vetettünk a "járás-szerelemnek". cserébe ugyanolyan barátok maradtunk,mint előtte oltunk.:)
2013. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
én is azon a véleményen vagyok, hogy előbb-utóbb be fog csúszni valami, és én személy szerint az első csókomat vele nem úgy szeretném bejátszani, hogy mind a ketten részegek, vagy félrészegek vagyunk.. 2. az életre szóló szerelem szerintem nálunk annyira nem aktuális, a csaj jan 3-án töltötte a 16ot, én júniusban fogom a 17et.. és megyünk Siófokra együtt szülinapozni, elképzelése szerint 2en, de ha nem lépünk most, akkor én biztosra veszem, hogy AKKOR fog becsúszni valami... serint 2en,
2013. febr. 10. 22:39
 6/14 fospuska ***** válasza:
ha az ő elképzelése szerint ketten mentek,akkor szerintem ő is sejt valamit.:)
2013. febr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
sejteni biztos sejt, mondtam neki, hogyha mégegyszer hasonlóan piásak leszünk mint szilveszterkor, én rámászok. De lehet csak poénnak vette, pedig én komolyan gondoltam :D
2013. febr. 10. 22:47
 8/14 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb módja annak, hogy komolyan vegyék az ilyen megnyilvánulást a lányok az az, ha mosoly és nevetés nélkül közlik ezt velük, s még hozzá is teheted, hogy nem viccelek.
2013. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
írásban ugye nehéz érzékeltetni a hangsúly, a mimikát + alapvetően egy vidám srác vagyok, nálam inkább akkor vennék komolyan, ha nem komolyan, viccelődve mondom, ha komolynak próbálok tűnni, leginkább elröhögöm magam, vagy megijesztem az illetőt :D de a kérdésre tessék válaszolni kéremszépen, ennek ellenére megy a zöld kéz :)
2013. febr. 10. 23:00
 10/14 fospuska ***** válasza:

a kérdés: "Volt már más is ilyen helyzetben? "

a válasz: igen. jöhet a zöld.:)

elhinni úgyis csak akkor fogja,ha megtörtént.:)

2013. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!