Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én egy 22 éves lány vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 22 éves lány vagyok, most 3 hete vagyok együtt barátommal aki 20 éves. Mit csináljak hogyha agresszív a barátom? Szombaton fojtogatott de utána bocsánatot kért. Félnem kéne, hogy lehet hogy durvább dolgok is lesznek?

Figyelt kérdés
Most hétvégén pl. úgy volt hogy együtt leszünk péntek, szombat, vasárnap., de jött neki egy telefon, hogy menjen el buliba. Fölhívtam barátnőm jön e és kérdezte minek elmondtam neki a sztorit beszélgettünk. Amikor barátom megkérdezte mi van velem elmondtam mit mondott barátnőm, mire Ő megfogta a nyakam és fojtogatni kezdett és az dobott, hogy van 10 percem hogy eltakarodjam, amikor odajött és átölelt és bocsánatot kért?

#félelem #A barátom agresszív #hogy lesz durvább?
2013. febr. 11. 13:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Úgy orrbavágtam volna hogy ott marad. Még csak 3 hét telt el, jobb lesz ha minél előbb elhagyod.


Biztos vagyok benne, hogy ez később durvulni fog.

2013. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
LAPÁTRA VELE!!!
2013. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
68%
Ez kell nektek, szenvedjetek. Eszperente nyelv remeke.
2013. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 winR ***** válasza:
100%
Ez egy elmebeteg, kerüld el messzire, ha nem akarsz magadnak rosszat. Ne hidd el neki a bocsánatkérését!
2013. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
47%

????????


nemértem mi a kérdés? engem folytogatna valaki kikötöznám lánccal aztán felgyújtanám, és verném korbáccsal

2013. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Most bocs, hogy beleszólok, de normális vagy? Én simán kihasználtam volna azt a 10 percet, és többet nem is látott volna, az egyszer biztos.

Hülye vagy te, hogy ezt hagyod? 3 hete vagytok együtt, igazán még szerelmes sem lehetsz. Menekülj, amíg lehet.

Komolyan, nem értem, hogy lehet valaki ilyen defektes, hogy ezt itt kell megkérdeznie... Már bocsi, de ha vele maradsz, akkor meg is érdemled ezt a bánásmódot. 3 hét után neked áll fojtogatni, ilyen apróságért elzavarna, és még kérdezed, lesz-e rosszabb? Ne legyenek kétségeid, lesz rosszabb. És még csak nem is titkolja. Beteg ő is, de te is ha egy perccel tovább vele maradsz...

2013. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Jobb félni mint megijedni. Ha van egy kis eszed akkor otthagyod, az ilyen nem ember.
2013. febr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal, dobd ki, hagyd el minél előbb! Es utána örülj és nyugodtan ünnepeld meg, hogy megszabadultál egy ilyen ba**omtól – már elnézést.

Ez nem normális, azonnal vess véget ennek a kapcsolatnak!!

2013. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
Jóó de ő egy hirtelen haragú gyerek, ezt tudtam. van amikor fölkapja a vízet de 3 perc és lenyugszik, ilyen volt ez is. Amúgy meg mindent megtesz.
2013. febr. 11. 13:19
 10/44 anonim ***** válasza:
100%
Majd hirtelen akkor kapsz néhány öklöst, és utána már hiába bömbölsz. Jó szórakozást hozzá.
2013. febr. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!