Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, Nektek bejönnek az olyan férfiak, akik komolyabbak és szoktak írni? Járnátok ilyen férfivel?

Figyelt kérdés

Nem könyvmolyok illetve szerencsétlen kis bölcsész bogarak, nagyon is realisták és szeretik leírni a gondolataikat.


Kor?


2013. febr. 11. 20:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Miért lenne gond? Ha jó is vagy benne, akkor pedig még inkább inspiráló a dolog.
2013. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Állítólag jó vagyok benne.
2013. febr. 11. 20:54
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Őszintén? Magasról teszek a kiszemelt hobbijára. Ha nem szimpi valaki, akkor attól sem lesz szimpibb, hogy ír. Ha pedig szimpi és kialakul köztünk valami, akkor elfogadom a hobbijával együtt, legyen az bármi, írás, foci, bármi. (normális kereteken belül)
2013. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ja, és 22/L
2013. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
67%

Szösszenet a saját írásomból...


Létezik talán valahol egy isteni entitás, aki jót nevet az ostobaságomon? Létezik egyáltalán bármiféle isteni entitás, valahol odakint, messze innen? Vagy mindez hazugság volt – vagy ami még rosszabb: önámítás? Gyakran töprengtem el a közösségen, és azon, hogy a közösség javulása miként szolgálja az egyén javulását. Ez volt létem útmutató irányelve, a felismerés. És most, ebben a fájdalmas időszakban kezdem megérteni – vagy talán rá kell kényszerítenem magam, hogy bevalljam- , hogy hitem sokkal inkább személyes alapokon nyugszik. Milyen ironikus, hogy amikor a közösségről beszéltem, gyakorlatilag és ténylegesen csak az elkeseredett vágyamat fejeztem ki, hogy tartozhassak valami nálam nagyobbhoz. Amikor magamban kimondtam és ezzel megerősítettem véleményem jogosságát, nem cselekedtem másként, mint azok, akik a prédikátorok szószéke köré gyűlnek. A megnyugvást és az útmutatást hajszoltam, csak én magamban kutattam a szükséges válaszok után, míg mások ezt saját magukon kívül keresik. Mindezt megértve, tudom, hogy mindent helyesen tettem. Mégsem tudom ellökni magamtól azt a felgyülemlő felismerést, azt a felgyülemlő rettegést, azt a felgyülemlő rémületet, hogy végső soron tévedtem.


25F

Én is írok, csak épp senki nem tudja. S ez így van jól...

2013. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Nekem igen! :)

Írsz privit? :)

20/L

2013. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm 22 éves lány.
2013. febr. 11. 20:58
 8/27 A kérdező kommentje:
6-os, amennyiben rám érted, írtam egy privit. :)
2013. febr. 11. 21:02
 9/27 anonim ***** válasza:
Szóval a bölcsészek szerencsétlenek, de úgy tudod, hogy az írók gyakorlatig bölcsészek? :D
2013. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Tudom, de én nem a rendes írókra értem ezt, hanem az okoskodó szabad bölcsészekre :)
2013. febr. 11. 21:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!