Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem belehalok. Szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem belehalok. Szakítottunk a párommal. Hogyan lépjek túl rajta? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
3 évig voltunk együtt, és ebből együtt is laktunk 2,5 évet. Minden rendben volt az elején. Aztán elkezdtünk elhidegülni egymástól, és alig 15 nap alatt úgy döntött, hogy legyen vége, mert már nem úgy érez. Sírt, amikor eljöttem. Másnap közös programunk volt, ahova nagyon kicsíptem magam, és a lélegzete majdnem elállt, amikor meglátott. Amikor hazaértem írta is, hogy milyen csinos és kedves voltam... stb. Tegnap, amikor bekapcsoltam a gépet, és felmentem facebookra, láttam, hogy nála vagyok bejelentkezve. És mivel mostanában mindig fent van chaten, úgy döntöttem, megnézem az üzeneteit. És ott volt egy lány a múltjából, akinek teette a szépet. Hogy milyen szép, és milyen aranyos, és milyen szép a szeme, és jó lenne találkozni.Flörtölt vele, és megkérte, emlékeztesse, hogy elküldjön egy videot neki. Amikor felhívtam, alig akarta elmondani, és már akkor is ki volt törölve a beszélgetés (ki tudja hanyad része). Telefonban letagadta az összes széptevést, mert nem tudta, hogy láttam. Mire megint rámentem, ki volt törölve. Azt mondta, hogy szeretné, ha minden rendben lenne köztünk, és ha olyan lenne mint régen. Hogyan lépjek túl rajta? Kérlek segítsetek, mert nem bírom tovább.
2013. febr. 12. 06:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szép dolog amit tett De:


Azt el kell fogadni, hogy a pasik és néha a lányok többsége ha egy bizonyos idő után újra kapcsolatba kerülnek akkor nehezen tudják megszokni ezt az életérzést. Persze 3 év meg 2 év együtt lakás meg satöbbi... ez emberfüggö. Én két év párkapcsolat után is ugy érzetem néha hogy bekanttanok ha nem "mozdulok" rá valami lányra. Értve ez alat azt, hogy besézlgetek vele picit flörtölök de semmi kihivot nem mondtam neki semmi ajánlatot semmi konrkét utalást nem tettem neki, csak kiéltem picit a "szingli" élet gyönyöreit. Számorma az udvarlás az mindig is kedves hobbim volt, de soha, ismétlem soha még csak nem is gondotlam rá, hogy megcsaljam a barátnömet.

Ezt csak azért mondom, mert bár nem témába vág, de ettöl függetlenül szerettem a barátnömet.

Lehet itt is ez a helyzet. fél éve hogy összejöttetek és aztán össze is költöztetek, a pasik egy része ezt ugy érzékeli mintla lassan (jelen esetben gyorsan) lenyomnád a fejüket a viz alá. Tudom bonyolult ez de én ugy vélem nem rosz szándékból állt le másik csajjal besézlgetni csak "ki akarta probálni" magát hogy tud-e még hóditó lenni.

Ezt gondolt át, mind emellet úgy gondolom, hogy nem volt szép tőle, hogy szakítottatok. Talán neked is más partner felé kellene nézned. Ez miatt ne bánkodj, mert maig nem fajul tetlegességig a dolog addig nem csalt meg.

De ha te ezt nem tudod feldolgozni, akkor sem lehet kárhoztatni érte mivel sértve érzed magad ami mindemellet hogy "csak játszadozik" érthető is. Nem őt akarom védeni csak probálok kicsit tisztább képet mutatni neked.

2013. febr. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Az összeköltözést Ő akarta minden áron. Megsértődött, ha nem úgy tettem le a telefont, hogy szeretlek csók szia, és ha egy nap nem beszéltünk 100x.


Az a baj, hogy azt írta neki, szeretne vele találkozni. Meg azt, hogy majd személyesen megmutat valami videot, csak a lány írjon rá, nehogy elfelejtse.


Péntekenként együtt dolgozunk 2 órát, és nem tudom hogyan fog működni. Ő szereti, ha határozott vagyok, és az leszek, de most nagyon a szívembe gázolt. És mivel hazudott is, hogy nem írt olyat, hogy találkozzanak. Nem tudom, hogy mi az amit ez után elhihetnék neki. 3 nap telt el a szakítás óta, és lehet, hogy már másnap beszélgettek. Ez nem hiszem, hogy teljesen normális. :(

2013. febr. 12. 07:29
 3/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a legjobb gyógymód egy két palack bor és a legjobb barátnőd társasága ak oynha kövén ülve nekidölve a konyhapultnak és elmerengtek azon milyen szemét is az élet.

Vagy felhvsz engem magadhoz meghívsz egy vacsorára és kellemesen elcsevegünk egy két palack bor mellett arrol, hogy hogy kitolt velünk az élet :)

2013. febr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, de nem szeretem az önsanyargatást. Megoldást szeretnék találni erre a problémára, mert ha nem zárom valahogy le magamban, akkor még 3 év múlva is ezen fogok rágódni, míg már rég összejött azzal a lánnyal, vagy ki tudja kivel. Ma találkozom az anyukájával, aki egy nagyon okos és értelmes nő, és nagyon sokat segített a kapcsolatunkban, amikor ott laktunk. Elmondjam neki ami történt? Apukámnak nem merem, mert ő már így is azt mondta, hogy tuti van valaki a háttérben, és hogy ne is beszéljek vele.
2013. febr. 12. 07:36
 5/13 A kérdező kommentje:
A legjobb barátnőmmel pedig már lassan 1 éve nem beszéltem, mert neki nem volt szimpatikus a párom, és sokat veszekedtünk ezen. Aztán végül már nem volt ott mellettem. :(
2013. febr. 12. 07:39
 6/13 anonim ***** válasza:

ma 07:36

pont most mondtam egy alternativ megoldást. A részeg ember mondatai azonosak a jozan állapotban lévő gondolataival. :) A második része tényleg csak poén volt de a lényeg, hogy felesleges ezen rágodnod, hiszen eldobott téged mert nem becsült meg.

Más embereket szülőket föképp butaság lenne belevonni, mert akkro ugyis csak az ész nélküli sz*rdobálás venné kezdetét hogy ki hibázott és miért.

Elég nagy lány vagy hogy ezen tultedd magad, és kívánom azt hogyha negativ szájizzel ér véget ez a történet akkor ez legyen a legynagyobb pofonod az élettől :)

2013. febr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:39

ha senkid nincs akkor én itt vagyok melletted :)

sosem szerettem a magányos embereket a magányos nőktől meg sírhatnékom támad. :) Én veled vagyok ^^

2013. febr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát, egyelőre elég nagy pofon. :) A legnagyobb baj, hogy vizsgám lesz hétfőn, és nem tanultam még semmit. :( És nem is tudok, pláne ezek után. :((


Szerinted hogy viselkedjek vele, ha újra találkozunk?

2013. febr. 12. 07:42
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, jól esett, hogy itt voltál, és hogy elolvastad a litániámat! :)
2013. febr. 12. 07:43
 10/13 anonim ***** válasza:

7:42-43

ha nem gond egyben válaszolok :)


Nagyon szívesen örülök ha tényleg segíthettem, mert azt jelenti, hgy nem vagyok haszontalan. Én picit olyan vagyok mitn a hires varázslós könyvben az igazgató: (Amíg egy embernek is szüksége van rám addig nem tünök el)

Túl kell tenned magad rajta, hiszen fiatal vagy ha partnered votl akkor csinos is lehetsz és okos is. Ezek olyan tulajdonságok amiket ha felhasznál akkro egy eddigieknél sokkal kalszab srácot is találhatsz magad mellé sokkal boldogab befejezéssel. Emeld fel a fejed és legyél büszke arra aki vagy, ne hagyd hogy a pasi teremtmények eme elsatyult fajátja miatt tönkremenjen a vizsgád, vagy boldogtalan légy. Legyél újra nő és mosolyogj, hiszen az minden nőt megszépíit még jobban.

Legyél szabad és éld úgy az életedet, mint ahogy azt megérdemled. :) Egy pasi sem érdemel egy csepp könnyet se ezt jól jegyezd meg :)

2013. febr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!