Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bettyke66 kérdése:

Szakítás lesz belőle?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a barátommal.. de csoda szép 7hónap.. boldogság,minden tökéletes !

de ... de most ebben a 7.hónapban felbukkant az első szerelme..

akivel találkozott is,hogy beszélgessenek,a múltról,kivel mi történt..

és a barátom azt mondta ahogy találkoztak,olyan volt mintha még mindíg szeretné..

kérdezem én? lehet egyszerre kettő nőt szereti?ha eddig nem jutott eszébe az első szerelme,miért éppen most?most jött rá hogy velem nem boldog?nem jó?

tegnap,azzal állt elő a barátom hogy pár napot hagyjam gondolkozni,hogy letudja tisztázni a dolgokat,hogy mi legyen tovább?

szakítás lesz ebből?:/

múlthéten pedig végig azt emlegette hogy milyen jó hogy vagyok neki,mennyire szeret..és nem cserélne le senkire..!

de akkor most mi történt? :/ az első szerelmét szeretheti még? és ellökne csak úgy? :/

segítsetek kérlek..köszönöm előre is a válaszokat..!


2013. febr. 12. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
66%

A barátod selejtes, ha vele maradsz te is selejté válsz. Csak szédít te meg bedölsz minden szép szónak.

Ha nem akarsz selejté válni akkor elhagyod.

2013. febr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!