Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Választanom kellene a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Választanom kellene a párom és barátaim között?

Figyelt kérdés
volt még valaki igy?A párom nem enged a barátaimmal sehova és már elveszítem őket mert választanom kell?Együtt is lakunk és ha én mégis elmegyek valahova velük, akkor hatalmas cirkusz van.Már úgy érzem miatta minden feladtam.Mit tegyek?
2013. febr. 13. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
44%

Lehet nem szimpatikusak neki a barátaid.

Csajomnak én is legszívesebben megtiltanám, annyira idióta emberek a barátai.

2013. febr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Neki nincsenek barátai? Te is nyugodtan engedd el őt, vagy biztasd, hogy találkozzon velük. Akkor rádöbbenne, hogy az jó, az kell, és nem a megcsalásról szól a dolog. És Téged is békén hagyna. Ha az egyik fél teljesen meg van elégedve a bepunnyadással, nem kíváncsi senki másra, az nehezen érti meg, hogy a másik fél máshogy gondolkodik. Anno én is ilyen voltam. Elhanyagoltam a barátaimat, nem is igényeltem, hogy velük is legyek. Aztán ki is koptak szép lassan. Aztán amikor szükségem lett volna valakire, nem volt senki. Nem szabad ilyet tenni, erről kellene őt meggyőznöd. És nem kell a "dobd azonnal lapátra" szurkolók véleménye szerint cselekedni...
2013. febr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A baratodnak joga van kifejezesre juttatni, hogy neki nem szimpatikusak a barataid, es ezert ö nem is kiser el a barati talalkozokra. De: Szerintem nem Neked kell valasztanod, hanem neki: elfogad-e Teged a barati köröddel együtt vagy nem? Egyaltalan nem helyes, hogy megprobal kisajatitani Teged, es megprobal zsarolni teged azzal, hogy valasztasra kenyszerit. Talan ö maga nehezen baratkozik, vagy nincs is baratja, ezert olyan irigy rad? Ha Neked fontosak a barataid, tarts ki mellettük. Ha igazan szeret Teged a baratod, meg fog baratkozni a gondolattal, hogy egy egeszseges parkapcsolat nem jelenthet rabsagot, es ezzel az egyeniseg feladasat. A parkapcsolat sikeressege nem abban rejlik, hogy mindig csak az egyik fel (esetünkben Te) feladjon mindent a partnere kedveert. Minel hamarabb megoldast talaltok erre a vitas dologra, annal jobb. Eleg idegörlö, ha idöben elhuzodik a döntes.
2013. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%
MI A TÚRÓS FAROKNAK KELL TÖRÖLNI AZ ÉN HSZ-EMET? HOZZÁSZÓLOK VALAMIT NAGY KIRÁLYAN, ÉN, AZ ÁSZ, ERRE KITÖRLIK.. CHHŐŐ MÁ' ! ESZEM MEGÁLL! :D
2013. febr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 carpediem1983 ***** válasza:
Ez eléggé szürreális
2013. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
jaaajaja! Szürreális! Télleg vaz!
2013. febr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!