Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális hozzáállás?

Figyelt kérdés

A barátom kijelentette, azért nem akar velem közösen menni szórakozni, mert az nem egy párkapcsolati dolog, és (és itt jön a lényeg) ha ott vagyok, akkor valószínűleg zavarna, ahogy ő ott nézi a lányokat. Merthogy hűséget fogadott, nem vakságot.

Na mármost, az rendben van, ha megnéz egy lányt, hogy hű, micsoda mellek, vagy akármi, de ha már eleve azért megy szórakozóhelyre, hogy idegen csajokat bámuljon, méghozzá olyan módon, ahogy az engem már zavarna, és direkt ezért nem is akarna velem közösen szórakozni, az nálam már nagyon nincs rendben. És a legviccesebb az egészben, hogy nem érti, én ezért most miért is haragszom rá.

Ez tényleg normális lenne? Fiúk, ti mind ezt művelitek? Lányok, ti ezt hogy kezelnétek? Az rendben, hogy nem csal meg, de ez akkor is megalázó és igenis rosszul esik az embernek. Normális ez egyáltalán? Mert nálam egyáltalán nem fér bele a dologba.

2 hónapja vagyunk együtt.

u.i.: a barátai, haverjai közül sem ismerek egyet sem, mintha nem is akarná, hogy találkozzam velük. Ez jelenthet valami rosszat? Mert bár nekem az lenne a természetes, hogy ennyi idő után már bőőőőőven bemutattam volna legalább a legjobb barátaimnak, nem jelenti azt, hogy másnál is normális, azért kérdezem meg így mellékesen, hogy ennek van-e valami jelentősége?


20/l és 21/f


2013. febr. 13. 11:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát, én 23 éves vagyok.

Volt rá példa, hogy időnként megkértem az aktuális barátnőmet, hogy most menjünk egyedül bulizni.


Igen, megnéztem a lányokat, de, eszembe nem jutott pl. megcsalni barátnőmet, egész egyszerűen csak haverokkal összejöttünk és hányásig ittuk magunkat. Nem mintha ez kevésbe lenne gusztustalan és alpári tett az általad említett dologhoz képest.


Jelentősége van, de szerintem várj még egy picit. Mondjuk, nekem az a fura, hogy a barátainak sem akar Téged bemutatni.

2013. febr. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak szexre kellesz neki.
2013. febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kuka a pasi. ha nem akar sose bulizni menni veled, és ezt előre kijelenti, ne számíts semmi jóra. egyetlen barátját sem ismered??? még a szüleinek se fog így bemutatni! jártam ilyen cipőben, csak arra kellettem neki, mellette megcsalt rendszeresen. ez minden csak nem kapcsolat.
2013. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is azzal van a bajom, ha néha külön-külön megyünk szórakozni, az teljesen rendben van. Hanem hogy azért nem akar VELEM, egyáltalán eljárni bulizni, mert igazából ott akarja stírölni a csajokat.
2013. febr. 13. 11:18
 5/10 A kérdező kommentje:
A szüleinek bemutatott már, ismerem őket, a húgát is, meg minden, ezzel nincs semmi gond. Csak a barátai közül nem ismerek egyet sem.
2013. febr. 13. 11:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Én tipikusan az a nő a vagyok, aki nem igazán járt el olyan helyre szórakozni az aktuális barátaival, ahol, hát hogy is fejezzem ki magam, inkább párkeresés vagy egy éjszakás párkeresés folyik. Inkább egy pizza, vacsora, séta vagy a barátokkal, haverokkal egy közös főzés, összejövetel valakinél, vagy egy kocsmában, pubban való beülés és ott iszogatás, beszélgetés, ilyesmi.

És igaz, hogy az ember hűséget fogad és nem vakságot, de azért az első hónapokban nem nagyon szokott az ember más nőket, férfiakat nézegetni sem, mert ott lila köd, a tejesen bele vagyok zúgva az aktuális páromba és más nem érdekel. Legalább is általában.

Hát ha a párod eleve így indul neki, hogy te most ne gyere, mert én a nőket nézem, hát...Lehet ha alkalma lenne rá, nem csak nézné.

A másik meg, hogy valóban furcsa, hogy a haverjaival miért nem lehet néha közös programot csinálni? Vagy miért nem akarja, hogy megismerjétek egymást.

Lehet nincsenek még olyan komoly szándékai veled, de az is lehet, hogy később sem lesznek.

Nálam az ilyen pasi inkább felejtős.

2013. febr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Merthogy hűséget fogadott, nem vakságot" ez egy béna sablon szöveg...

úgy gondolom, hogy azzal nincs is gond, ha megnéz más lányokat, de ha veled van, akkor tiszteljen már meg azzal téged, hogy te vagy ott a fontosabb, nem pedig más csajok.

szerintem úgy kellene megoldanotok, hogy néha külön mentek szórakozni, de azért együtt is mennetek kellene.

2013. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy bunkó a barátod, ennyi. Nem tisztel téged. Ha tisztelne, nem mondana ilyet még akkor sem, ha így lenne. És uralkodna magát, diszkréten stírölné a csajokat úgy, hogy ez téged ne zavarjon. Egy barom a barátod, már bocs. Ha majd rájössz magadtól is erre és/vagy szakítotok, akkor keresd vissza amit most írtam, és küldj privátot! 28F
2013. febr. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátod egy éretlen tacskó.
2013. febr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szakíts! Ez így gáz.
2014. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!