Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha nagyon hasonlítaná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha nagyon hasonlítanál a párod egyik exére?

Figyelt kérdés
Jelenlegi páromnak az egyik régi exét megnéztem facebookon, és teljesen megdöbbentem, mert kb. ugyanúgy néz ki mint én. Fogjam fel ezt véletlenként és ne foglalkozzak vele?
2013. febr. 13. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyilván a párodnak van egy "esete". Szerintem ezen kár rágódni.


Van egy ismerős, akinek csak platinaszőke, alacsony, vékony barátnőjei voltak. De tényleg: 4 nőjét ismerem, és mind ilyen volt. A felesége is ilyen.

2013. febr. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ja képzeld én is így jártam bárcsak ne láttam volna meg a mocsok fejét azóta gondolkodom hogy át szabatom a képem.
2013. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A típus hasonlósága meg a "megdöbbentő" hasonlóság közt azért elég nagy különbség van. Ha ennyire hasonlítanék a párom exére, az nekem is szöget ütne a fejemben. Nekem a világos hajú, zöld/szürkés szemű, magas pasik az eseteim és a legtöbb exem ilyen típus is volt, de kifejezetten nem hasonlítottak egymásra. Nem is kéne pont ugyanolyan külsejű mint az exeim, még véletlenül sem.
2013. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs: *nem kéne u.olyan külsejű...
2013. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez az, hogy nem csak típusban hasonlítok rá, hanem mintha kb. magamat látnám, a hajunk hosszát leszámítva. Na mind1.
2013. febr. 13. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!