Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez jó ajándék lesz egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ajándék lesz egy 18 éves fiúnak Valentin-napra?

Figyelt kérdés
Vettem neki egy középméretű szívecskét aminek lábai és arca van(nak).És fel lehet akasztani,van tapadókorongja is.És ha megnyomom a száját cuppanó hangot ad és azt kiabálja I love you. :-) Ezt egy piros,mintás ajándéktasakba teszem.Be is csomagoljam vagy azt azért már ne? Még teszek hozzá egy szép szerelmes levelet. :-) 18/L
2013. febr. 13. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
el ne olvadjál már, nem nagy ajándék.
2013. febr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha célt érsz vele, akkor jó:D Bár én a szerelmes levéllel is beérném:)
2013. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én sörnek jobban örülnék... ;)
2013. febr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lány létemre azt mondom, hogy elég nyálas. Én valentin napra csinálok muffin ő meg hambit és így összedobunk egy vacsit, végülis ha egy plüss cuccot vennék neki csak porosodna, szerelmes levelet meg már kapott tőlem egy jó párszor.
2013. febr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!