Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszi néhány nő olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi néhány nő olyan nagyon értékesnek magát? Miért tartják nagyra magukat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 16:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát mert buták, vagy nem tudom, velem is volt olyan, hogy odamentem egy ilyen presszóban egy csajhoz és elküldött, hogy nem áll le velem, meg, hogy úgy nézek ki, mintha buta lennék, biztos az is vagyok. Aztán kiderült a csajról, hogy 3.-szor járja a 9.-et, én meg már rég egyetemista voltam... És még én éreztem magam szarnak... Ez ilyen :)
2013. febr. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"Ja a Nők,vigyázni kell velük mert náluk van az összes p.na.azzal operálnak hogy van a lábuk között ideális esetben egy 2-3 cm rés amit mi férfiak igencsak szeretünk,de hajlamosak elfelejteni azon egyszerű dolgot hogy amennyiben nem kapjuk meg az egyiktől akkor majd megkapjuk a harmadiktól.Ezzel a női furfang kimerült kizárólag egy dologra használhatóak de nem lenne publikus kifejtenem ezen felhasználási területük jellegét.Röviden ennyi egyszerűek mint a faék, igy is kell kezelni őket sok energiát ne fektess konkrétan egy megszerzésére sem ,mint feljebb kifejtettem megkaphatod egy másiktól is"


Hát ha ilyen gondolkodású "férfiak" találják be az embert az többnyire süt is róluk...és mivel ezekszerint egyszerűek vagyunk mint a faék így egyszerűen el is küldjük őket melegebb éghajlatra, ki így ki úgy....

2013. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi van?Lepattintottak?:)
2013. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!