Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek szerint nem tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány sulimból, mindig a barátnőivel lóg ezért nehéz lett volna megközelítenem. Bejelöltem régebben facebookon de nem jelölt vissza. Aztán írtam neki egy levelet, hogy beszélhetnénk, ezt a levelet látta de nem válaszolt rá. Elég kevés az ismerőse gondolom azt jelöli vissza akit tényleg ismer, és ismerősöm szerint csak telefonról van fent mindig. Ezzel bíztatom magam, de nagyobb az esélye, hogy nem tetszem neki ugye?

Írtam neki valentin napra is, utolsó esélyként hátha. (Suliban valentin napi posta)


2013. febr. 13. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen baba, nagyobb sajnos az esélye, hogy nem tetszel neki... :( N/25 Fizikai kontaktus semmi nincs? Szemezés, ilyesmi...
2013. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem igazán, kerüli a tekintetem
2013. febr. 13. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!