Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszer szétvet a boldogság, máskor pedig legszívesebben bezárkóznék egy szobába, és csak csöndben ülnék ott? Ez milyen hatással lesz a kapcsolataimra, vagy majd elmúlik, egyáltalán mi ez?

Figyelt kérdés
2013. febr. 13. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Bipoláris depresszió.
2013. febr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják: serdülőkor.
2013. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De biztos csak az lehet?
2013. febr. 13. 18:48
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, de olvastam, hogy a bipoláris depressziót gyakran serdülőkori problémának tudják be, pedig komolyabb annál.
2013. febr. 13. 18:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez normális, amíg nem érzed azt, h öngyilkos akarsz lenni... Kicsit ingadozó a hangulatod, de a legtöbb ember ilyen. Nem lehetünk állandóan, minden percben vidámak, kell egy kis magány, nyugalom.

Én ugyanilyen vagyok, bár mostanában egyre jobban tudom kezelni a szélsőségeimet - ha valami szomorú dolog eszembe jut, azonnal elterelem a gondolataimat pozitív irányba :)


Hány éves vagy? Az okosok azt mondják, kamaszkorban ez természetes :D

2013. febr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ugyan így vagyok, párszor próbáltam öngyilkos is lenni, ugyh felírtak pár nyugtatót, amit akkor szedek, ha kiakadok, de elvileg azt mondták nincs semmi bajom.

F/19

2013. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
én 17 vagyok.
2013. febr. 13. 19:16
 8/9 anonim ***** válasza:

Előfordul. Én boldog kapcsolatban élek, de olyan sok stresszt ért mostanában, hogy teljesen hiszti lettem napokra. 3 mondatot nem tudtam elmondani összefüggően, pánikrohamok kerülgettek (voltam pánikbeteg korábban), egész nap feküdtem és minden hangos szóra elsírtam magam.

Hogy hogyan hatott ez a kapcsolatomra? A barátom akármilyen fáradt is volt, leültetett, megkérdezte, mi a baj, aztán egyre jobban kiszedte belőlem, azután egész egyszerűen kidumált ebből az állapotból. Addig erősített, hogy mostanra úgy érzem, túl vagyok rajta.

2013. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hangulatváltozás.
2013. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!