Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugye még nem rontottam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye még nem rontottam el nagyon a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt, a barátom mindent megtesz értem (NEM anyagi dolgokról van szó, még mielőtt erre gondolna bárki is), mindenben támogat, figyelmes, folyton érezteti velem, hogy milyen fontos vagyok neki...stb, nem is részletezem, de mindenben ő a tökéletes. Még álmodozós kislánykoromban se hittem abban, hogy van ilyen pasi. :)

De sajnos én nem viszonzom ezt eléggé, a napokban folyton ezen gondolkozom, és annyira bánt, hogy én nem vagyok vele ilyen. Mintha természetesnek venném ezeket a dolgokat.

Az előző kapcsolatom több évig tartott, ott sose éreztem ilyen fokú figyelmet meg szeretetet, mint most, és most nagyon jól esett, hogy a barátom ilyen, aztán csak élveztem a helyzetet, de különösebben én nem voltam vele ilyen.

De egyébként nagyon nagyon szeretem, amint megláttam belé szerettem, csak nem merem kimutatni az érzelmeimet igazán az előző kapcsolatom miatt, félek. :(

Ezt a barátom is tudja, hogy eléggé tönkre tette a lelkivilágomat az a kapcsolat, de attól még ez nem normális dolog a részemről.

Hogyan lehetne ezen fokozatosan változtatni? Érzem, hogy már kezdek ilyen téren fejlődni picit, de ez így nem elég.

Szeretném, ha tudná, hogy mennyire különleges ember, és mennyire értékelem, hogy milyen velem.


2013. febr. 13. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Mi is nagyon sokat beszéltünk ilyesmiről a barátommal, mert voltak problémáink ilyen téren. Engem annyira nem zavart, hogy nem tudta rendesen kimutatni, mert tudtam, hogy halálosan szeret, és adtam neki egy csomó időt, azzal a feltétellel, hogy igyekszik és figyel erre.
2013. febr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért azt vegyük figyelembe, hogy nem minden ember egyforma. Valaki kitudja mutatni az érzéseit, valaki kevésbé.
2013. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!