Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyesek miért tartanak szemétn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért tartanak szemétnek és disznónak amiért 2-3 havonta új barátnőm van?

Figyelt kérdés

Mindennek lehordtak már,hogy a "kapcsolataim" 2-3 hónaposak,és mindig mást lányt szeretnék.

Pedig az összes eddigi lány nem az a tipikus barátnőnek való lány hanem az a könnyen kapható egyesek által ribik.

Így érzem jól magam,csak néha bosszant,hogy miket mondanak róla.

Irigykednek vagy tényleg van benne valami amit én nem gondolnék?

F20


2013. febr. 13. 20:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azt gondolják,hogy egy felületes ember vagy.:)
2013. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert 2-3 havonta új barátnőid vannak, és gondolják, hogy akkor ők is így járnának. Egyébként ez a te dolgod, használd ki a fiatalkorod... de én tuti nem jönnék össze tartósabb kapcsolatra egy ilyen fiúval. 18L
2013. febr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék hosszabb kapcsolatot és nem is kezdeményezek normálisabb lánynál.Akik komoly kapcsolatot szeretnének.Nem akarom őket megbántani.
2013. febr. 13. 20:33
 4/14 anonim ***** válasza:
mindig a ribiket fogtad ki? ne csodálkozz, hogy ha elmondanak mindennek.
2013. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
úgy teszed ahogy kell,én ezért kiváló embernek tartanálak :D így kell ezt csinálni.Minek tartsunk ribiket ?
2013. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz komolyat, ne kezdesz komolyakkal, szerintem jól csinálod. Nem mindenkinek való a komoly kapcsolat. És ez még csak nem is baj, ettől nem lesz valaki kevesebb.


Ha számít egy ismeretlen nő véleménye, akkor én nem ítéllek el :)

2013. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ja, és hogy egyesek miért ítélnek el? Mert nem tudnak a "maguk háza táján" maradni, feltétlenül bele kell szólni valaki más életébe is. Társadalmi elvárás, hogy mindenkinek családja legyen, aki kilóg, amögött összesúgnak.


Kicsit olyan ez, mit a Big Brother.

2013. febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

startled_witch

Nagyon igazad van.

Társaságban össze súgnak csipkelődnek,hogy megint másik csajod van....

De amikor meglátják akkor meg érdeklődnek,hogy hol találtam hogy sikerült összeszedni stb..-.-

Nem is az zavar,hogy rólam beszélnek.Hanem az,hogy ők ugyan így tennének ha lehetne.Ugyan így végig dugná mindent és váltana.

2013. febr. 13. 21:00
 9/14 anonim válasza:
ne csodálkozz ha így vélekeznek róla. nekem is az a véleményem mint ami az ismerőseidnek.
2013. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

De miért?

Mi ebben a rossz?az elítélendő?

2013. febr. 13. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!