Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyesek miért tartanak szemétn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért tartanak szemétnek és disznónak amiért 2-3 havonta új barátnőm van?

Figyelt kérdés

Mindennek lehordtak már,hogy a "kapcsolataim" 2-3 hónaposak,és mindig mást lányt szeretnék.

Pedig az összes eddigi lány nem az a tipikus barátnőnek való lány hanem az a könnyen kapható egyesek által ribik.

Így érzem jól magam,csak néha bosszant,hogy miket mondanak róla.

Irigykednek vagy tényleg van benne valami amit én nem gondolnék?

F20


2013. febr. 13. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én irigyellek téged. Én is 20 vagyok de nekem életemben nem volt barátnőm.
2013. febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha a "barátnőid" is tudják, hogy te célirányosan használod őket, akkor csináljatok amit akartok, senkinek semmi köze hozzá. Amúgy 20 évesen nem is kell még ásókapanagyharangban gondolkodni. Arra azért gondolj néha, hogy egyszer neked is szükséged lehet majd valakire, akivel esetleg nem 2-3 hónapra tervezel. Nehogy akkor nyaljon vissza a fagyi...:-))
2013. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én sem ítéllek el ezért, sőt jobb ez így mintha itt sírnál, mint sokan mások, hogy 28 évesen még nem láttak élőben puncit. Na az tényleg elég komoly probléma. Amíg ezzel nem bántasz meg senkit és a lányokkal is tisztázod, hogy férjet ne lássanak benned, addig nem baj ez. Legalább nem 25 évesen tör rád a "kiélhetnék" komoly kapcsolatban.
2013. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Majd kíváncsi leszek, hogy magyarázod ki ezt egy "rendes" lánynak. Mert a rendes lányok nem igazán szeretik, ha előtte végigd.gtad a fél várost :) Hidd el, tud zavaró lenni. Ja, és hidd el, hogy ez alapot adhat arra, hogy sosem bízzon benned....emiatt, h régebben csak úgy használtad a lányokat.


Ezen érdemes elgondolkozni :)


üdv, 23/L

2013. febr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!