Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi esélye van egy 22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélye van egy 22 éves 2 gyerekes családanyának arra, hogy a korosztályában párra találjon?

Figyelt kérdés
Kicsik a gyerekek 1 és 3 éves. A nővérem gyerekei, de ő elhúnyt és gyakorlatilag én nevelem őket.
2013. febr. 15. 18:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak el kell ezt mondani. Amúgy részvétem.
2013. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem a nővéred miatt és szép dolog hogy felneveled őket. Sok erőt kívánok neked hozzá. Szerintem van rá esélyed még ha nme is olyan könnyen mint a többi 22 éves lánynak. Vannak komoly srácok, pasik akik ezt el tudják fogadni. Föleg ha kicsit idösebb mondjuk 25 fölötti.
2013. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

És az a tény, hogy nem is teljesen az én véreim az min változtat? Mert ugyanúgy én viszem bölcsibe a nagyobbikat, a kicsivel én vagyok otthon és anyám.

Én már tőlük nem válok meg. Ők is az anyjuknak tekintenek. Tehát a pasinak is ezzel kell elfogadnia. És én úgy tudom, nem túl jók egy fiatal anya esélyei. Vagy mégis?

2013. febr. 15. 18:11
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Leginkább sehol. Max olyat aki inkább a gyerekekre utazik. Tudom nem szép ilyet mondani, de hát ez egy létező dolog sajnos :/
2013. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Semmi gond, az igazság még ha fáj is, igazság marad. És én fel akarok lélekben készülni erre, tehát nyugodtan mond amit gondolsz. Azért kérdeztem.
2013. febr. 15. 18:14
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha esetleg kicsit bővítenéd a célkorosztályt 30+ra vagy inkább 35+ra akkor talán lenne is némi esélyed.
2013. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Kicsit nehezebb, de ne add fel, van esélyed, csak ne várd el, hogy a fiú jópasi legyen, ereszd lejebb ezen a téren a z elvárásod. Inkabb azt vedd figyelembe, hogy mennyire családcentrikus és gondoskodó a fiú. Valamint legyen egy jólfizető munkahelye, valamilyen autója.

Talán a szerényebb, félénk tipusu srácok között próbálj keresgélni, könnyen el tudod csábítaní őket, és akkor bármit meg tesznek érted, és a gyermekekért.

22f

2013. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Nálam csak annyi a fő elvárás, hogy becsületes legyen, szeresse a gyerekeket akik már az enyémek.

Jól fizető állás, meg jó képűség... ezek lényegtelenek.

Eddig sem voltak nagy elvárásaim, de a picikre is gondolnom kell most már.

2013. febr. 15. 18:32
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság: tényleg vannak nők, akiknek gyerekük van, egyedülállóak voltak, és így találtak vkit!

nekem egyébként még pozitívum is, ha nem a tieid a gyerekek. sztem úgy "cikibb", ha mástól vannak gyerekei, de még úgy is vannak, akik találnak párt. sztem van esélyed! :)

na persze nem azoknál van esélyed, akik csak kihasználják a lányokat, mert őnekik ez kizáró ok, de ez még jobb is így.

F

2013. febr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
legalább ennyi előny van belőle, igazad van nézzem a pozitív oldalát a dolgoknak! :)
2013. febr. 15. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!