Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolja úgy, hogy majd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja úgy, hogy majd egyszer összejöhetünk, amikor biztonságra és megértésre vágyom? 18/L

Figyelt kérdés

Már egy pár éve is majdnem összejöttünk, de külsőre nem tetszett, nem tudtam vele se csókolózni, se ölelkezni, így kellemetlen volt. Viszont ő azon a véleményen van, hogy amikor majd kiábrándulok a jó pasikból, és megértésre, szeretetre, biztonságra vágyok, majd újra együtt leszünk és a barátságból szerelem lesz. És már megint nyomul, egyre jobban. De én nem akarom megbántani! Tisztelem őt mind barát és bírom is mint embert, de...nem. Nem nagyon mutatkoznék vele társaságban, és azt se viselném el, ha ő állna mellettem az esküvői fotón (mert már ilyen komolyna gondol mindent). És szerintem, ha egy lány már ilyeneken gondolkodik, nem szerelmes. Pedig, néha még hiányzik is, ha nincs ott...


Mit mondjak neki? Már facebookon azt mondta, majd élőben megbeszéljók, mi legyen...



2013. febr. 16. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire taszít külsőre akkor nem lesz ebből soha semmi. nem tudsz mást csinálni mint öszintén ezt elmondani van. Vnnak iylen pasik akik ezt nem értik meg, sajnos akkor meg kell szakítani a kapcsolatot. Különben ez neki is szenvedés lesz és neked is.
2013. febr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem tökéletesen igaza van az előttem szólónak. Volt nekem is olyan h belementem egy kapcsolatba és a lány nem tetszett és nagyon nem jó érzés :S mond el neki h nem érzel iránta barátságnál többet :)


sok sikert: 18F

2013. febr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pedig tudom, mit érez. Nekem is volt már egy reménytelen szerelmem. De az nekem se lett volna jó ha erőltettet lenne. Ó, de fog rám haragudni...és igazatok van, ezt így nem lehet.


Az úgy jó, hogy: ,,figyelj én szeretném ha barátok lennénk, de többet nem tudok nyújtani?" Vagy egyszerűen csak: ,,maradjunk barátok"?

2013. febr. 16. 09:17
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra gondol, hogy ő jóban-rosszban ott van melletted, és majd ha sokat csalódtál akkor ezt jobban fogod értékelni, és beleszeretsz.


Mondd el neki, hogy ez nem ilyenektől függ, és nem lennél képes beleszeretni.

2013. febr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!