Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakított velem a barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátnőm. De megkeresett, hogy találkozni akar velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hónapja szakított velem.Egy hétre rá már megkeresett,átlagos dolgokról érdeklődött.Utána egy hétre felhívott,hogy találkozni akar velem.De én mivel nem is értem rá,meg nem akartam utána ugrani egyből,hogy "oké baby röpülök"így nemet mondtam hogy majd máskor.Azóta semmi beszélgetés,de látom rajta,hogy rohadtul padlón van.Szerintetek mit tegyek? Felhívjam érdeklődjek iránta,vagy hagyjam a fenébe,ő szakított ha akar valamit majd megkeres.3 éves kapcsolat volt a miénk.
2013. febr. 16. 13:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Ő szakított. Most fáj neki, hát így járt. Ne keresd!
2013. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

nézz magadba.........mit érzel

de hívd fel biztos átgondolta, aztán majd meglátod hogy folyt vagy végleg vége

2013. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaja,én is voltam hasonló szituban.

Otthagyott,majd nemsokára visított mert rájött hogy el kell mennie dolgozni az új barátja mellett...xD


Azért teljesen hülyének nenézzenmár...

2013. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy, hogy miért szakított...?
2013. febr. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha egyszer szakít, akkor többet hagyjon is békén. Meg tenné újra. Miért történt a szakítás?
2013. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Amúgy gondolom nem talál senkit. Nem te hiányzol neki... Hanem egy férfi közelsége, és hogy szeressék.
2013. febr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz. Szeret ez biztos.különben miért keresett volna meg egy hétre a szakítás után.az az igazság,hogy szakításkor hazudozott,olyan hülyeségeket mondott amit nem tudtam hová rakni.20 éves a lány.még tapasztalatlan,miért alázzak meg egy olyan lányt aki még nem tudja mit miért csinál..
2013. febr. 16. 13:31
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha szeret, nem szakít. És akkor most ezt akarod: Szakít, hazudik stb... Össze jöttök, aztán megint szakít, megint össze jöttök...semmi értelme. Keress egy rendes lányt, aki nem ilyen.
2013. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mert csak így fogja megtanulni, hogy az igazi férfiak nem játékszerek Öcsi.
2013. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
kicsit bele buktál, mert azt írtad, hogy egy hónapja szakított, most meg egy hét???
2013. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!