Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk titeket zavar ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavar ha egy lány nem beszél sokat?

Figyelt kérdés
én nem vagyok valami bő beszédű sokszor ez volt a probléma.....titeket zavarna? vagy hogy változtassak ezen?? 20/L :)
2013. febr. 16. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Most pont egy nagyon szűkszavú lánynak udvarolok:D hááát mit ne mondjak nem könnyűXD
2013. febr. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Én se vagyok az fiúként, szóval nem feltétlenül gond. Ha azt érzem, hogy a lány nem azért hallgat, mert nem vagyok neki szimpatikus, akkor nem probléma, csak az okoz szorongást, ha nem tudom eldönteni, hogy azért hallgat-e a társaságomban, mert nem kedvel. Nem az a fontos, hogy sokat beszélj, hanem hogy legyen lényege a mondanivalódnak, hogy vállald a véleményed, merd is hangoztatni, illetve hogy ha pl. egy neked tetsző fiúval beszélsz, akkor ne maradjon bizonytalanságban, ne kelljen azon gondolkodnia, hogy azért hallgatsz-e, mert unod őt, vagy legszívesebben menekülnél a társaságából. Talán egyszerűbb, ha az elején elmondod, hogy neked idő kell a feloldódáshoz, illetve hogy te nem vagy bőbeszédű típus.
2013. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy lány nem beszél sokat, akkor nézz be a bugyijába, hogy nincs e benne olyan, ami nem odavaló.
2013. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kicsit zavaró
2013. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem zavaró, de kinek mi :)
2013. febr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel én se vagyok valami nagy dumás, ezért mindig a locsi- fecsi lányok vonzottak be :) De ez se lenne baj, ha azért egymással tudnánk eleget beszélni, lenne közös témánk.
2013. febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok. Nekem párommal (együtt élünk) volt egy ilyen időszakom, hogy alig szóltunk egymáshoz. Én azt láttam rajta, hogy magába van zárkózva, és nem mertem nagyon "zaklatni" a fecsegésemmel. Elég szörnyű volt ez a kis időszak, mert kicsit eltávolodtunk egymástól, bennem mélyen gyűlt valami harag a ridegség miatt, és az egész egy nagy veszekedésbe torkollott. Vicces, mert ő azt vágta hozzám, hogy én voltam a rideg, aki magába zárkózott, és nem beszélt semmit. Hát soha nem fogunk rájönni, honnan indult ez a dolog, mind a ketten tehettünk róla szerintem. Azóta tanultam a dologból, és már nagyon jól kommunikálunk. Sokkal jobban is érezzük magunkat. Visszagondolva, én elvártam tőle, hogy ő nyisson felém, én meg nem tettem semmit, ő is ezt csinálta, és ez nem tett jót a kapcsolatnak. Egy kapcsolat 2 emberről szól, ahogy mondja a közhely, és tényleg mind2 félnek meg kell erőltetnie magát ha kell.Szerintem.
2013. febr. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!