Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel jártunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel jártunk de szakítottunk aztán meg egy nap elkezdtünk írni majd megtudtam hogy van barátnője de járna velem majd azt mondta hogy majd eldönti, a másikat választja de utána engem most meg semmi mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha anno ő szakított akkor hagyd is, mert legközelebb is elhagy ha úgy adódik. Ha te szakítottál anno és látsz arra esélyt hogy boldogok legyetek, akkor meg mondd meg neki hogy ne szórakozzon veled, meg a mostani barátnőjével, mert ez senkinek nem jó és döntsön végre.
2013. febr. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel olyan fiút akinek nincs barátnője?

Bírom hogy itt veszekednek a csajok egy fiún, miközben egy rakás olyan fiú van akinek nincs barátnője.

2013. febr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jo de akkoris ő is akar velem de nem mer es nemtudom h miert nem amugy én szakítottam vele egy fake miatt

am most azd mondta h egyikonkkel se jar akármennyire is akar velem járni de nem megy mert fél hogy elveszti a baratait es megértem

2013. febr. 18. 15:54
 4/4 A kérdező kommentje:
de akkor se értem hogy miért nem mondja a haverjainak hogy nem jár velem közbe meg járnánk csak senki se tudna róla
2013. febr. 18. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!