Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a párotok hány nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a párotok hány nővel feküdt le előttetek? Ha sokkal, akkor zavar ez titeket?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom hogy zavart akkor tègedis zavarni fog?ezt te dönsd el magadnak sztem!
2013. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem tökmindegy?
2013. febr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sokkal, nem tudom a konkrét számot, de nem is érdekel. Én vagyok a jelene, lezártuk a múltat.
2013. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem tetszenek az olyan srácok, akik inkább arról mesélnek hány csajt kosaraztak ki :)

az ilyenek nem fekszenek le minden jött-menttel. válogatnak.

ilyennek öröm a bnője lenni.

2013. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Tíz alatt, de nem kevéssel. Zavar. De van előnye is, amitől megbékélek vele. Pl. legalább kevésbé kell félnem hogy "még élni akarok" címen akarna továbbállni és ha azt mondja, jó vagyok az ágyban kicsit többet is ér a szava, ahhoz képest, aki például egy lánnyal volt előttem.
2013. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5-ös, igen általában én is így vagyok vele, de néha rám tör emiatt az idegesség :D Megbízni megbízok benne, tudom, hogy nem csalna meg de akkor is. Ő kb. 20 lánnyal feküdt le előttem, ennek nagy része ilyen 2-3 hónapos kapcsolatból volt, nem mind egy éjszakás. Csak néha belegondolok és idegesít.
2013. febr. 18. 22:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát... jobb esetben a férfi érezteti hogy mit jelentesz neki, és az oldja a feszültséget. Szerintem ez kell hozzá.
2013. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ő mindig elmondja, hogy lezárta a múltat teljesen, meg nem is akar már többet róla beszélni, mert én vagyok a jelene meg a jövője és ne foglalkozzunk már az exekkel, de én hülye mindig felhozom valamiről mert nem bírom ki, szóval meg kellene tanulnom visszafogni magam mert a végén ezzel rontok majd el egy -amúgy tökéletes- kapcsolatot.
2013. febr. 18. 22:10
 9/15 anonim ***** válasza:

helyettesítsd be az "ex" szót "ismerős"re


ez könnyebben fog menni és így nyugodtan sztorizgathatsz ha véletlen feljön valami

2013. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Neki hét nője volt. Nekem tíz pasim. Inkább őt zavarja a helyzet :)
2013. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!