Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már régóta tart a lelkileg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta tart a lelkileg, le lehet küzdeni ezt?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy azt hiszem már nem bírom tovább. A múlt évben történt, az, hogy elhagyott egy fiú, az engem nagyon megviselt, oly annyira, egy pasira se tudtam ránézni.

Aztán jött ez a bizonyos nagy szerelem, azt hittem vele minden jobb lesz segített elfelejteni, csak hogy én már nem tudok ebben a kapcsolatba bízni, éppen azért, mert már az elején is problémák léptek fel. Ő képtelen mostanában megmondani elmesélni a történteket, mindenre magamtól jöttem rá.Most lehet ez a dolog, hogy eljárt nélkülem bulizni, csajokkal irkált, stb... nem az a nagyon nagy gond, viszont ha tényleg szeret, velem teszi azokat amit mással próbál, és ha problémája van velem beszéli meg. Én nem vagyok képes benne bízni, pedig a kapcsolat alapja a bizalom. Nem tudom megéri e harcolni egy ilyen pasiért, nem tudom változni fog e valaha, nem tudom mit érek el evvel, de már nem tudom ezt egyedül leküzdeni. Ha valakinek gondot okoz a titkolózás a kapcsolatában, kérem írja le nekem hogy tudnám ezt kezelni, mi tévő legyek, fog e változni. Valaki aki tapasztaltabb segítsen nekem

17/L


2013. febr. 19. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egész problémát szilárdan és erősen kell kezelni. Ha nagyon határozatlan vagy és nem tudod mit kezdj a helyzettel akkor persze, hogy olyanokat is megcsinál, ami nem biztos, hogy neked tetszik.


Előszőr magadban tisztázd mik a határok. Mi az amit te megtennél és így mi az amit neki is engednél.

Aztán tisztázd azt, hogy mit vársz a kapcsolattól. Neked mi a fontos benne? És, hogy mit vársz el a párodtól.


Ha ezek megvannak akkor nagyjából körvonalazódik az is, hogy mik a határok.


Vannak gyenge jellemű, vagy legalábbis kevésbé tudatos emberek. Nem halott ügy, de velük már a kapcsolat elején tisztázni, hogy mik a játékszabályok. Meddig mehet el és mi az amit nem tolerálsz.

Nekem is volt olyan pasim aki nagy csajozós hírében állt és szerette csalni az aktuális nőit. Én elmondtam milyen feltételekkel állok vele szóba, ő ezt elfogadta tudomásul vette és minden rendben volt.


Kicsit legyél tudatosabb! Fektessétek le a határokat. Ha nem akarja ezt, akkor ő örökké a kiskapukat fogja keresni, neked meg nem lesz nyugvásod.

2013. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt még kihagytam, hogy legyél korrekt mindig a másik féllel. Ez nagyon fontos. Te játssz becsületesen cserébe te is elvárhatod ugyanezt. Ha te sem simliskedsz, ő is le lesz kötelezve irányodban ,hasonló magatartás formájában.


Szavazd meg neki a bizalmat. Ha rosszat tesz az úgy is kiderül. Addig meg kár aggódni. Mert ha meg alaptalan akkor szenvedsz a semmiért.

2013. febr. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod és már próbáltam vele tisztázni ő tud mindenről ami velem történik mert én mindenről beszámolok neki, tudja, hogy én nem lépnék félre, ő tudja mennyit jelent nekem, és tudja mennyire fáj az, amiket ő tett velem, tudja, hogy nem bízok benne, és azt is, hogy miért. Ő állítja , hogy nem követi el ugyan azon hibáit, de félek, mégis simlizik. Ő az első olyan pasim, aki elnézi a hisztijeimet, megérti ha beteg vagyok, kiszolgál reggelente, de ha már én nem vagyok a képbe ő egyserűen nem szeret dolgozni. attól félek, hogy később a lustasága gátol majd a haladásban. A bizalmatlanságomnak meg úgy érzem olyan szinte van alapja, hogy amiatt nem vagyok képes gondolkodni a fontosabb ügyekben, mint például a tanulás, és az a baj már ez a jegyeimen is meglátszik, az alváshiány is bően rátesz arra, hogy figyelni se tudok. Ha talán lelkileg feltudnám magam hozni, arra a szintre, hogy tudjak koncentrálni, arra, hogy én mit szeretnék, akkor könnyebb lenne.
2013. febr. 19. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!