Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy újra megbizzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy újra megbizzak benne? Mert ha igy folytatjuk szétmegyünk

Figyelt kérdés

A párom kivan akadva hogy nem bízom meg benne, kétszer is adott rá okot, de nem birom neki elfelejteni. 3hónapos terhes voltam mikor az egyik közösségi oldalon beszélgetett az volt nőjével,de nem mondta el nekem csak másképp viselkedett és utána néztem olyanokat irt neki hogy majdnem kiesett a szemem ők régen elvetették a gyereket mi meg nem. ezért számon kérte a páromat.és ezeket írta a párom neki : ( te vagy az egyetlen fontos dolog az életembe,meg hogy neki mi esett rosszul)

nagyon sirtam totál ki voltam.

aztán 5hónapos voltam volt egy másik lány azt én is ismerem azt is megláttam,de hogy miket irogattak azt már nem mert kitörölte csak hogy egy mondatott nem. megtudta a lány is hogy tudok róla ezért felhivott és mondta hogy nem parázzak, találkozzunk mindannyian és beszéljük meg mondtam oké. a párom nem jött el de én elmentem tiszta ciki volt és mondtam a páromnak hogy miket beszéltek hogy ne érjen meglepetés csak azt felejtette közölni velem hogy találkozni akart vele. erre vér vörös fejjel hazamentem és leorditottam a fejét azt is hozzávágtam hogy elmegyek a gyerekkel és nem láthatja. ezt a mai napig is hallgatom hogy én ezzel fenyegettem meg. tegnap azt mondta hogy hoz el top model csajt olyan jó nőt hogy mellkason szúrom magam a féltékenységtől. igy sincs nagy önbizalmam de ezek után mégjobban lerombolt

mi az istent csináljak kivagyok már tőle szeretem imdáom meg minden de igy tönkre megyünk.


2013. febr. 19. 12:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez az ember egy p.öcsfej. Sajnálom, de én így látom. Kár, hogy ezek akkor buktak már csak ki, amikor várandós lettél. Ennek ellenére én azt mondom, hogy ezt így ne folytassátok.
2013. febr. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen sutyeráknak minek szülsz gyereket? Nincs már elég csonka család így is? Hagyd ott a francba, hidd el sok olyan normális férfi van aki még gyerekkel is simán elvenne.
2013. febr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, de ahogyan fogalmazol, alig értettem, hogy mit akarsz közölni velünk.

A férfi nem családapának való ezek alapján, amit leírtál, de az sem normális, hogy te ennyire nem bízol meg benne, még ha okot is adott rá. Én soha nem kutakodnék a párom közösségi profilján vagy a telefonjában. Ha valaki valamit titkol, azt úgyis azért teszi, hogy megkíméljen valami fájó dologtól, ezért arra már nem is vagyok kíváncsi ... illetve még ha kíváncsi is vagyok rá, inkább hagyom a fenébe, mert tudom, hogy csak én mennék rá idegileg. De mivel nálunk még megvan a bizalom, számomra elképesztő, hogy párok mennyire nem bíznak egymásban.


A legbölcsebb dolog, amit tehetsz, hogy minden energiádat a gyerekedre fordítod és vele törődsz, mert minden energiát, amit most a párodra fordítasz, a gyerekedtől veszel el.


31/N

2013. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezek után nem tudnék benne megbízni.Kidobnám.
2013. febr. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!