Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakit szerettek elfogadjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit szerettek elfogadjátok úgy, ahogy van, vagy van amit megváltoztatnátok rajta van ami zavar benne?

Figyelt kérdés
külsőre vagy a szokásait...
2013. febr. 20. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha szeretem nem!

Egy láthatatlan változásnak kell végbe mennie ...

2013. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
Úgy szeretek bele ahogy éppen akkor látom, nem pedig elképzelem, hogy "szeretni fogom ha ez és az megváltozik"
2013. febr. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, de van amit később veszel észre és nem tetszik, vagy megtörténik, hogy egy év után nem úgy viselkedik valaki mint az elején, mert az első egy évben meg akar felelni, utána pedig önmagát adja...
2013. febr. 20. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretem,elfogadom úgy,ahogy van. Például akiért most odáig vagyok,mindig arra voltam kíváncsi,hogy milyen cipőt hord,de mindig csak utólag jutott eszembe,hogy hopp nem is néztem meg,mert a lábáig nem jutottam el,az arcát meg a fejét csodáltam :) aztán megnéztem és nem igazán tetszik,de hozzá ez illik,így tetszik ahogy van :)
2013. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megváltoztatni nem lehet, csak elfogadni, a változásnak magadban kell megtörténni és nem a másik emberben!

Vagy elfogadod amilyen, mert szereted, vagy tovább lépsz, de egy másik ember egy másik tulajdonsággal fog szembesiteni, tökéletes pedig nincs, csak elfogadás.

Ha valami nem tetsziket jó lenne körbeirni, mert igy csak találgatunk, talán talán talán, lehet mondjuk egy karakteres jellemvonása amit eddig jól elrejtett előled amin igazán nem lehet változtatni, vagy lehet akár egy olyan cselekedete ami később alakul ha úgy viszonyulsz hozzá….

szóval mi az ami zavar?

2013. febr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Legjobban az zavar, hogy bárhová megyünk, kell hívja a haverját is, pedig nagyon keveset vagyunk együtt. Ha mégis úgy sikerül, hogy a haverja nem tud jönni például egy jó bulira, akkor milyen kár, hogy nem jött,s ha megígérte miért nemjött....ez régebb nem volt így, sokat ültünk be kettesben kávézóba stb. nem hiányoltunk senkit, néha úgy érzem nem tudom úgy lekötni a figyelmét, mint a haverok :)
2013. febr. 20. 14:46
 7/9 A kérdező kommentje:
1-2 hetente találkozunk 2-3 napot, de ha együtt laknánk is szükségem lenne arra, hogy legyen kettesben is külön programok...
2013. febr. 20. 14:48
 8/9 anonim ***** válasza:
nos,köszi szépen, hogy válaszoltál, egy kis szomorú hir, hogy amilyen régen volt vele, az igazából nem ő volt vagyis ő nem igazából az a tipus, csak tudja, hogy a lányoknak ez a viselkedés nagyon bejön, szerintem nagyon fiatalok vagytok még és neki is szüksége van még a haverokra, erre szokták azt válaszolni, hogy még "nem éltem ki magam" vagy már ha azt érzik, hogy egy lány többet szeretne, akkor pánikba esnek, hogy házasság gyerek stb...és menekülnek a kapcsolatból...
2013. febr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
én 23 vagyok ő 21, nem vagyunk épp tinik sem:P
2013. febr. 20. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!