Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek együtt lehetünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek együtt lehetünk még? Vajon mit akar mondani amit csak személyesen mondhat el?

Figyelt kérdés
Hát az egész történetet most nem írom le.. A lényeg, hogy egy pletyka miatt dobott.. Tudom, hogy az ilyennel nem kéne foglalkoznom de még mindig nagyon szeretem.. már vagy egy fél éve, hogy nincs velem.:\ úgy jóba vagyunk meg minden.. vagyis hát facebookon szoktunk beszélni.. egyszer elmondtam neki, hogy szeretem de akkor elküldött a halál f*szára.. egyszer írta, hogy kibékülne velem.. de azután már soha nem hozta fel.. most írta, hogy mondani akar nekem valamit de személyesen.. szerintetek mit akar mondani? van esély rá, hogy újra együtt legyünk? amugy 1 év van köztünk:)
2013. febr. 20. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
te fiú vagy, vagy lány? hány évesek vagytok? szerintem jó hír lehet...
2013. febr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lány vagyok.:) én vagyok 13 ő 14.:)
2013. febr. 20. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Na, mi volt? :-) Mit mondott?


Nem az előző válaszadó vagyok, de én is pozitívra számítok!

2014. ápr. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!