Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes utána...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes utána járni a párunk múltjának?

Figyelt kérdés
Kiknek volt meg... kikel kavart stb...
2013. febr. 22. 11:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Sok párkapcsolatot ugyanis ez tesz tönkre.

A lényeg különben is az, hogy most milyen, és, hogy hozzád hogy viszonyul.

2013. febr. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
párod cipö vagy zokni?mert azoknak van párja..jobb ha nem tudod ki húzta fel hogy hányan azt meg mégjobb jelenleg te használod lehet hogy jövö héten ,hónapban már más fogja..
2013. febr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, ha érdekel, akkor viszont nyíltam és egyenes kérdezd meg tőle. Ne más véleményére adj. N
2013. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Utána jáárni? Maximum beszélgetünk róla ha úgy adódik és ha vmi érdekel, feltesszük a kérdést.
2013. febr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
neem max addig míg te is szerepelsz benne de az azelőttihez csak akkor ha ő mondja
2013. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Minek utánajárni? Kérdezd meg tőle.
2013. febr. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A múlt elmúlt, nem érdemes bolygatni.

Ha mégis, akkor esetleg olyan dolgokat tudhatsz meg róla, amit amúgy nem szeretnél és folyton olyan dolgon rágódnál, amin már úgysem lehet változtatni.

És miért fontos ez a ti kapcsolatotokra nézve? Nekem csak az számít, hogy velem milyen a párom, nem érdekel, hogy előtte kivel mit csinált vagy ha érdekel is, akkor rákérdezek és beszélgetünk róla, de sosem kutakodnék utána.


Az a típus vagy, aki a buszon háttal ül le? Ne visszafelé nézz, mindig előre!


31/N

2013. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igaz, hülye kérdés volt tőlem és talán jobb is ha nem tudom.
2013. febr. 22. 11:54
 10/16 anonim ***** válasza:

Ne bolygasd a múltat.

Változtatni úgysem tudsz semmin,szóval csak előre tekints.

2013. febr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!