Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srac akivel 4 honapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac akivel 4 honapot jartunk minden rendben volt egy ideig amikor minden hulyesegen elkezdtunk veszekedni es szakitottunk, en kozben osszejottem egy masik fiuval, de hianyzik a masik mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Es nagyon fura a kapcsolat es folyton a masik fiura gondolok es hianyzik, de megvaltozott es ugy latom boldog nm akarom zavarni de erdekelne h egyaltalan meg erez-e valamit irantam es h mennyi eselye van h kibekuljunk.. nagyon banom h szakitottunk merthogy en szakitottam vele mert mar nm birtam azutan megbeszeltunk mindent es "baratok maradtunk", de azota is alig beszelunk..
2013. febr. 22. 14:32
 1/7 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:
A mostani barátoddal elég nagy kicseszés, hogy a volt barátod után sírsz. Arra nem is gondoltál, hogy neki milyen rossz érzés lenne ha ezt tudná?
2013. febr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de igen, epp ezert akarok szakitani vele csak felek hogy azzal jobban megbantanam.
2013. febr. 22. 15:08
 3/7 A kérdező kommentje:
De a volt baratommal mit csinaljak?
2013. febr. 22. 15:55
 4/7 tomi46 válasza:
elég szar helyzet.:| szerintem ne szakíts a mostanival. tudd meg, derícsd ki valahogyan hogy mit érez irántad a volt pasid, és közben tudja is meg hogy te még érzel iránta valamit, és ha ezt megtudtad, akkor döncs.:)
2013. febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
koszi:D az az egesz hogy az este tudtam meg hogy udvarol egy masik lanynak,aki raadasul 3 evvel nagyobb nala. igy az osszes remenyem elsult hogy beszeljek vele es megkerdezzem hogy meg erez-e irantam valamit..
2013. febr. 23. 12:24
 6/7 tomi46 válasza:
Egyszer élünk, muszály lesz ha kiváncsi vagy.:)
2013. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben koszi :)
2013. febr. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!